ساعت: ۱۰:۰۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ شناسه خبر: 46998

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان از آزادی هفت زندانی جرائم غیرعمد سیرجان با پرداخت بیش از سه میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش “سیرجان خبر” سید حجت الله موسوی قوام در بازدید از زندان سیرجان گفت: در اجرای تاکیدات اعضاء هیئت امناء ستاد دیه استان کرمان و مدیر کل اداره زندانها به منظور بررسی وضعیت زندانیان جرائم غیرعمد و فراهم کردن زمینه آزادی آنها از زندان سیرجان این بازدید به عمل آمد.

موسوی قوام افزود: از ابتدای سال جاری سه میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال کمک بلا عوض به زندانیان جرائم غیر عمد سیرجان شده که با این مبلغ تعدادهفت نفر از مددجویان واجد الشرایط جرائم غیر عمد سیرجان زندان آزاد شده و به آغوش گرم خانواده هایشان بازگشتند.

وی گفت: از کل مبلغ پرداختی مبلغ ۷۵۴ میلیون ریال توسط ستاددیه استان کرمان، مبلغ ۵۵۰ میلیون ریال توسط ستاد دیه کشور و مابقی آن توسط صندوق تامین خسارت های بدنی بوده است.

موسوی قوام بیان داشت:  درحال حاضر ۲۷ نفر زندانی جرائم غیر عمد واجدالشرایط در زندان سیرجان وجود دارد که مبلغ حدود دو میلیارد تومان برای آزادی آنان نیاز است که از این تعداد ۱۷ نفر محکومان بدهکار مالی، تعداد دو نفر محکومان به پرداخت دیه تصادفات و مابقی محکومین بدهکار مهریه و نفقه هستند.

موسوی قوام اظهار داشت: طی بررسی های صورت گرفته از پرونده مددجویان غیر عمد سیرجان و مذاکره با تعدادی از شکات آنان ان شالله در چند روز آینده زمینه آزادی تعداد دیگری از آنها فراهم می شود.

موسوی قوام  ضمن تقدیر و تشکر از خیرین شهرستان از مسئولان خواست مثل همیشه یاری رسان ستاد دیه باشند تا با کمک های خود بتوانند گره ای از مشکلات خانواده زندانیان آبرومند بازکنند

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده