ساعت: ۰۹:۴۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱ شناسه خبر: 47087

این مراسم با هدف آموزش آسیب های اجتماعی در دو بخش نمایشگاه و کلاس های آموزشی مختص والدین و کلاس های عقیدتی،آسیب شناسی،مشاوره،عفاف و نماز مختص دانش آموزان در دبیرستان دخترانه حلیمه سعدیه با حضور مسئولین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” این مراسم با هدف آموزش آسیب های اجتماعی در دو بخش نمایشگاه و کلاس های آموزشی مختص والدین و کلاس های عقیدتی،آسیب شناسی،مشاوره،عفاف و نماز مختص دانش آموزان در دبیرستان دخترانه حلیمه سعدیه با حضور مسئولین برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیرجان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت:این مراسم مخصوصا نمایشگاه آن در حد عالی است چون برگزار کننده و سازندگان آن خود دانش آموزان هستند و همین امر باعث می شود که دانش آموزان در کارها مشارکت کنند و به گونه ای خود را مسئول بدانند.
محیاپور در ادامه گفت:همین که دانش آموز یک روز از برنامه درسی دور بوده و به کار های فرهنگی و آموزشی می پردازد خیلی خوب است و روحیه دانش آموزان را تقویت می کند.

معاون مالی و اداری شهردار سیرجان نیز در مورد این مراسم خلاق و کارآمد گفت:خوبی این نمایشگاه و این مراسم به این است که صفر تا صد امور را دانش آموزان در دست داشتند.
معتمدی اظهار داشت:این گونه مراسمات در سطح شهر باید بیشتر برگزار شود تا روحیه دانش آموزان تقویت و والدین با این گونه مسائل بیشتر آشنا شوند.

گفتنی است که همزمان با برگزاری این کلاس ها نمایشگاهی در بخش های مواد مخدر و آشنایی تدریجی دانش آموزان و والدین با معضلات آنها،کتاب شناسی و غرفه کتاب،غرفه غذاهای سنتی،صنایع دستی و شهدا افتتاح گردید.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده