ساعت: ۱۳:۲۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۳ شناسه خبر: 47174

امام جمعه سیرجان گفت:داعش نتیجه تلاش و سیاست دولت‌های مختلف آمریکا و رژیم صهیونیستی است که امروز متلاشی شد.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه سیرجان با تبریک پیروزی نیروهای مقاومت بر حکومت خودخوانده داعش اظهار داشت:داعش نتیجه تلاش و سیاست دولت‌های مختلف آمریکا و رژیم صهیونیستی است که امروز متلاشی شد.

امام جمعه سیرجان بیان کرد: این ضربه تنها به داعش نبود بلکه به دولت‌های قبلی و فعلی آمریکا و صهیونیست‌ها و نوکرانشان در منطقه بود که امروز قدرت سپاه اسلام و نیروهای مقاومت را به دنیا ثابت کرد.

حسینی گفت: این پیروزی را به مقام معظم رهبری و سردار سلیمانی و ملت‌های مسلمان در منطقه اعم از ایران، سوریه، عراق و لبنان و … تبریک می‌گوییم و همه باید همچنان آمادگی خود را حفظ کنیم و لحظه‌ای از توطئه و نیرنگ دشمنان غافل نمانیم.

وی افزود: شعار و حرف همیشگی مسلمانان این است که ما می‌توانیم و این توانستن که امروز جهان استکبار را شکست داد در قالب ایستادگی و مقاومت است و این سلاح مقاومت را امروز همه ملت‌های منطقه دارند و هرگز این اقتدار را از دست نمی‌دهند و با این اقتدار ظلم و ستم را در منطقه از بین خواهیم برد.

خطیب جمعه سیرجان گفت: وعده پیروزی را خداوند به حق داده است و ما بعد از انقلاب به واضح این وعده را بیشتر دیدیم و امروز هم می‌دانیم با مقاومت و ایستادگی همانطور که بر ستمگرانی همچون صدام و داعش پیروز شدیم و آنان نابود شدند رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکا هم از بین خواهند رفت و حکومت اسلام و مستضعفین به حضرت ولی‌عصر (عج) خواهد رسید.

حسینی با تبریک هفته بسیج نقش موثر این نهاد انقلابی و نیرو را موجب جریان حرکت مقابله با استکبار در منطقه عنوان کرد و افزود: این بسیج در عراق، سوریه و لبنان تاثیرگذار در پیروزی بر همه قدرت تسلیحاتی دشمنان بود و این نیرو در دفع غده سرطانی رژیم اشغالگر قدس آماده است و هر حرکتی علیه مصالح اسلام و مسلمانان را پاسخ قاطع می‌دهد.

وی هفتم آذر ماه روز نیروی دریایی را به همه دریادلان و نیروهای مستقر در سیرجان تبریک گفت و افزود: این روز یادآور دلاورمردی‌های نیروی دریایی در انهدام نیروی دریایی رژیم بعث عراق، حماسه ناوچه قهرمان پیکان، نقش نیروی دریایی در پیروزی هشت سال دفاع مقدس و اقتدار کشور ما در عرصه جهانی در دریا است که به همه آنان درود و سلام می‌فرستیم.

امام جمعه سیرجان با تسلیت شهادت حضرت امام حسن عسکری (ع) و تبریک آغاز ولایت حضرت مهدی (عج) گفت: جشن پیروزی برداعش را همراه با جشن آغاز ولایت حضرت مهدی (عج) را روز سه‌شنبه آینده در این شهرستان برگزار می‌کنیم و از همه مردم برای حضور در این مراسم دعوت می‌شود.

حسینی به فریضه امر به معروف و نهی از منکر پرداخت و خاطرنشان کرد: بر اساس آیات قرآنی و سخنان نبی اکرم این فریضه موجب اصلاح جامعه می‌شود و ما موظف هستیم در برابر هر خطا و معصیت آشکار بی‌تفاوت نباشیم بلکه تذکر دهیم و توجه به رعایت امر به معروف و نهی از منکر داشته باشیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده