ساعت: ۱۰:۲۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۸ شناسه خبر: 47236

جانشین فرمانده انتظامی سیرجان از کشف پنج تن و ۶۰۰ کیلوگرم پودر ویتامین دامی به ارزش دو میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار سرویس حوادث “سیرجان خبر”جانشین فرمانده انتظامی سیرجان از کشف پنج تن و ۶۰۰ کیلوگرم پودر ویتامین دامی به ارزش دو میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ اکبر ادبی با اعلام این خبر گفت: مقابله با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز و برخورد با شبکه‌ها و باندهای فعال قاچاق یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی در سال جاری است.

وی تصریح کرد: در همین راستا ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق و ارز حین کنترل خودروهای عبوری در محور سیرجان – بندرعباس به یک دستگاه کامیون که دارای کانتینر ۲۰ فوت بود مشکوک شدند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان تصریح کرد: در بازرسی از این کامیون مقدار پنج تن و ۶۰۰ کیلوگرم پودر ویتامین دامی به ارزش دو میلیارد ریال که در کامیون به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود کشف شد.

سرهنگ ادبی اظهار داشت: اموال مکشوفه با هماهنگی قضائی به اداره گمرک تحویل داده شد.

وی با اشاره به اینکه پدیده شوم قاچاق تجارتی بی ریشه است و خسارات سنگینی به اقتصاد کشور وارد می‌کند، گفت: قاچاق کالا نقش موثری در کاهش تولید و افزایش بیکاری در جامعه دارد و برخورد و مقابله با این پدیده نیازمند عزم جدی است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده