ساعت: ۰۸:۰۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۹ شناسه خبر: 47274

مدیرعامل مجمع خیران سلامت سیرجان گفت: به همت خیران سلامت سیرجان یک دستگاه احیای قلب و یک دستگاه تست هموگلوبین خون به مبلغ ۱۵۲ میلیون ریال برای این شهرستان خریداری شد.

به گزارش “سیرجان خبر”مدیرعامل مجمع خیران سلامت سیرجان گفت: به همت خیران سلامت سیرجان یک دستگاه احیای قلب و یک دستگاه تست هموگلوبین خون به مبلغ ۱۵۲ میلیون ریال برای این شهرستان خریداری شد.

یدالله قربانی اظهار داشت: طی دو روز گذشته یکی از فرهنگیان سیرجان با مراجعه به دفتر مجمع خیران سلامت شهرستان مبلغ ۳۰ میلیون ریال پس‌انداز خود و یکی از پزشکان ۱۰۰ میلیون ریال را برای هزینه در مسیر درمان اختصاص دادند.

وی افزود: مجمع خیران سلامت سیرجان امروز یک دستگاه احیای قلب بخش سی‌سی‌یو و یک دستگاه تست میزان هموگلوبین خون را به مبلغ ۱۵۲ میلیون ریال خریداری و در اختیار بیمارستان مرکز درمانی مورد نظر شهرستان برای استفاده عمومی قرار داد.

قربانی از اعتماد مردم و خیران سیرجان به این مجمع در کمک رسانی به زلزله زدگان غرب کشور خبر داد و افزود: طی دو هفته گذشته حدود یک میلیارد ریال از کمک‌های مردمی اعم از پوشاک و پتو و خرید دو دستگاه کانکس توسط این مجمع به کرمانشاه ارسال و تحویل شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده