ساعت: ۱۴:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ شناسه خبر: 47368

امام جمعه سیرجان گفت:تصمیمات عجولانه ترامپ مبنی بر پایتخت صهیونیست‌ها در قدس نیز با شکست مواجه می‌شود و برای همه دنیا ثابت شده ملت‌ها امروز پیروز میدان نبردند.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: این اولین بار نیست و آخرین بار هم نخواهد بود که رئیس جمهور آمریکا پس از هر شکست به نوعی دنبال ماجراجویی است تا بتواند خود را پیروز قدرت پوشالی‌اش نشان دهد و این بار هم مفتضحانه رسوای حرکتی شد که همه ملت‌های منطقه و جهان را علیه سیاست‌های خود بسیج کرد.
وی با اشاره به ناکامی‌های آمریکا، عربستان و امارات در پیروزی جبهه مقاومت در شکست داعش، هلاکت عبدالله صالح و تجزیه کردستان عراق گفت: تصمیمات عجولانه ترامپ مبنی بر پایتخت صهیونیست‌ها در قدس نیز با شکست مواجه می‌شود و برای همه دنیا ثابت شده ملت‌ها امروز پیروز میدان نبردند و تسلیحات نظامی به عنوان قدرت برای استکبار جهانی به حساب نمی‌آید.
حسینی مسئله فلسطین را در راس مسائل سیاسی امت اسلام عنوان کرد و ادامه داد: همه ملت‌ها امروز به میدان آمدند تا ملت فلسطین را با تلاش و مقاومت و مجاهدات یاری کنند و استکبار چگونه می‌خواهد علیه ملت‌ها بایستد و شکست این ترفند آشوب‌زا در جهان قطعی است.
خطیب جمعه سیرجان با قدردانی از سردار سلیمانی مبنی بر عدم توجه به نامه رئیس سازمان سیا بیان داشت: این نشانه اقتدار و ایمان رزمندگان اسلام و عجز و ناتوانی دشمنان دین خدا است و امروز نه تنها جهان اسلام، بلکه همه ملت‌ها بر قدرت و مقاومت و پیروزی حتمی رزمندگان ما اعتراف دارند.
وی از افتخارات ورزشکاران قهرمان در سطح جهان قدردانی کرد و گفت: ملتی که مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان برای خدا می‌کند، پیروز میدان هر نبرد و رقابتی است که این پیروزی هدیه خداوند به ملت ایران بود و موجب خوشحالی رهبر عزیزمان شد.
امام جمعه سیرجان به مناسبت‌های مختلف و روز دانشجو پرداخت و تصریح کرد: دانشجویان ما جوانانی پرشور و بانشاط بوده که در هر حرکت و اقدامشان به دنبال اعتلای نظام اسلامی هستند و دشمنان هم اعتراف به شکست خود در توطئه‌های فرهنگی علیه جوانان دارند.
وی با قدردانی از آیت‌الله جعفری در ۴۰ سال خدمات صادقانه به استان کرمان برای حجت‌الاسلام علیدادی آرزوی توفیق از خداوند کرد و اظهار داشت: مجموعه مردم استان و شهرستان سیرجان در مسیر ولایت و رهبری هستند و این همدلی در سایه نعمت ولایت است.

نمازگزاران سیرجانی امروز پس از نماز جمعه در راهپیمایی اعتراض با سیاست رئیس جمهور آمریکا مبنی بر اعلام انتقال سفارت این کشور به قدس از مصلای نماز تا میدان انقلاب این شهر حضوری پرشور داشتند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده