ساعت: ۱۰:۵۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ شناسه خبر: 47373

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به اطلاعاتی که دارم، ۶۹ نفر از مدیران کل، معاونین، فرمانداران و معاونین استاندار مشمول قانون بازنشستگی هستند و نهایتا مدت زمان تنظیم شده ومهلت مقرر شده برای اجرای این قانون، در حال تمام شدن است و ضمانت اجرایی آن مشخص است.

به گزارش “سیرجان خبر” به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه آرمان با اطرح این سوال که چرا استاندار کرمان قانون بازنشستگی را در استان اجرا نمی کند، گفت: باتوجه به اطلاعاتی که دارم، ۶۹ نفر از مدیران کل، معاونین، فرمانداران و معاونین استاندار مشمول قانون بازنشستگی هستند و نهایتا مدت زمان تنظیم شده ومهلت مقرر شده برای اجرای این قانون، در حال تمام شدن است و ضمانت اجرایی آن مشخص است.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: چرا استان کرمان از سایر استان ها عقب تر است و استاندار نسبت به اجرای قانون بازنشستگی تسریع نمی کند؟

وی خاطرنشان کرد: این قانون به دلیل ضرورت هایی که در جامعه وجود داشت تصویب شده و انتظار می رود استاندار کرمان به عنوان فردی که اهل جبهه و جهاد است، بیشتر به اجرای قوانین در حوزه استان توجه داشته باشد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده