ساعت: ۱۴:۴۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ شناسه خبر: 47383

نماینده ولی فقیه در سپاه سیرجان گفت:تصمیم اخیر ترامپ خود زمینه ساز ایجاد انتقاضه ای دیگر می شود و این اقدام ترامپ دست کم آتش انتقاضه را شعله ور تر می کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه سیرجان در گفت و گو با خبرنگار سرویس سیاسی “سیرجان خبر” در خصوص پیامدهای اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی گفت:فلسطین اشغالی سه انتقاضه در کارنامه خود دارد از سال ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۴ و سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۴ و اواخر ۲۰۱۵ و تصمیم اخیر ترامپ خود زمینه ساز ایجاد انتقاضه ای دیگر می شود.

حجت الاسلام محمدی در ادامه افزود:این اقدام ترامپ دست کم آتش انتقاضه را شعله ور تر می کند و یا باعث می شود نابودی این رژیم جعلی سرعت بیشتری به خود بگیرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه سیرجان در خصوص پیامدهای این اقدام گفت:با این اقدام یعنی تیر خلاص ترامپ به گفت و گوهای سازش که از سال ۱۹۷۸ شروع شده است و تا حالا به نتیجه نرسیده است.

وی در پایان گفت:با افزایش تنش های منطقه ای که نشانگر ماهیت آمریکاست که همیشه آغازگر تنش در جهان بوده و در هیچ کجا هم به نتیجه نرسیده است و این عرض اندام ناشی از ضعف واشنگتن در مقابل تحولات اخیر همچون شکست داعش در سوریه و عراق و تحولات یمن است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده