ساعت: ۱۵:۳۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۸ شناسه خبر: 47625
امام جمعه سیرجان:

امام جمعه سیرجان گفت:منافقان داخلی و استکبار جهانی طراح نقشه شوم فتنه ۸۸ بودند و پیش‌بینی شکست نظام را کرده بودند.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با گرامیداشت حماسه ۹ دی اظهار داشت: حماسه مردم ایران برای دفاع از نظام اسلامی هیچگاه فراموش نشده و در تاریخ افتخارات این ملت ثبت شد.

وی با بیان اینکه شکست‌ناپذیری نظام جمهوری اسلامی در ۹ دی سال ۸۸ برای دشمنان به اثبات رسید، افزود: منافقان داخلی و استکبار جهانی طراح نقشه شوم فتنه ۸۸ بودند و پیش‌بینی شکست نظام را کرده بودند.

حسینی عنوان کرد: توطئه بزرگ فتنه ۸۸ همچون دیگر رجزخوانی‌های دشمنان مستکبر با عنایات خداوند و بصیرت مردم شکست خورد و مراسم ۹ دی هر ساله باید باشکوه‌تر برگزار شود، ضرورت حفظ حماسه‌ها در زنده نگه داشتن شجاعت ملت ایران گرامیداشت باشکوه آنها است.

وی همبستگی و وحدت ملت ایران را از اصول پیروزی بر دشمنان عنوان کرد و با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری ادامه داد: ناامید کردن مردم سرلوحه کار دشمنان است و می‌خواهد امید و اعتماد را از مردم بگیرد، اما ملت ما همان طور که ۴۰ سال بعد از انقلاب ایستادگی در برابر توطئه‌ها داشتند، امروز هم پیروز میدان نبرد این توطئه‌ها خواهند بود.

خطیب جمعه سیرجان سخنان تفرقه‌انگیز و فاقد مدرک را موجب دلسرد کردن مردم عنوان کرد و گفت: به هم ریختن اوضاع و تهمت و افتراء راه صحیحی نخواهد بود و دشمن از این حرف‌ها سود می‌برد در قالب حفظ وحدت و همبستگی بهتر می‌توان مشکلات را بررسی و به نتیجه رسید.

حسینی افزود: همت همه امروز باید دفاع از وحدت و حفظ ارزش‌ها باشد و برهیچ کس پوشیده نیست که آمریکا و همدستانش از آغاز انقلاب بنای مخالفت با نظام اسلامی را داشتند و این دشمنی ادامه دارد، اما به فضل الهی در هر مرحله‌ای شکست خوردند و امروز هم این شکست شان قطعی است.

وی به مسؤولان شهرستان سیرجان توصیه کرد که برطرف کردن مشکلات مردم سرلوحه کارشان باشد و گفت: چند ماه است که بسیاری از جایگاه‌های عرضه گاز سی‌ان‌جی به خودروها تعطیل شده است و مردم راه چاره ندارند، مسئولان به فکر رفع این مشکل باشند و به خواسته مردم باید توجه جدی کنند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده