ساعت: ۱۶:۱۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۸ شناسه خبر: 47627

سومین یادواره ۳۶ شهید نجف شهر با حضور پرشور مردم در حسینیه هیات ابوالفضل(ع) نجف شهر برگزار شد.

به گزارش “سیرجان خبر” یادواره ۳۶ شهید نجف شهر سیرجان با حضور مسئولان و مردم در حسینیه حضرت ابوالفضل العباس (ع) نجف شهر سیرجان برگزار شد.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمان در یادواره ۳۶ شهید نجف شهر گفت: شهدا الگوی نسل جوان هستند و شجاعت و دلاورمردی شهداء نیز به نسل جوان منتقل شده و به همین دلیل دشمنان نظام اسلامی شکست خورده ملت ایران هستند.


ابوالحسنی افزود: حماسه دفاع مقدس قدرت پوشالی استکبار جهانی را برملا کرد و شهداء به دنیا ثابت کردند ملت ایران با قدرت ایمان در همه عرصه ها پیروز خواهند بود.
وی اظهار کرد: پس از شکست استکبار جهانی در قالب حمله به کشور ایران که قصد براندازی نظام و انقلاب ملت ایران را داشتند توطئه ها یکی پس از دیگری طراحی و شکل می گرفت که حرکت منافقین و ضد انقلاب در ۹ دی سال ۸۸ یکی از این توطئه ها بود.


مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمان گفت: ملت ایران با دشمن شناسی، ولایتمداری و بصیرت خود همواره برای دفاع از اسلام و انقلاب و نظام خود آماده هستند و شهدای مدافع حرم نمونه ای از این پیمان و آمادگی در برابر مستکبرین هستند و ما می دانیم ملتی که به شهدای خود افتخار می کنند هرگز در برابر دشمن شکست نمی خورد.
یادواره ۳۶ شهید نجف شهر سیرجان با ویژه برنامه های فرهنگی و مرثیه سرایی و تجلیل از خانوده شهدای نجف شهر همراه بود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده