ساعت: ۰۱:۲۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ شناسه خبر: 47667

بنرهای یادواره شهید مفقود الاثر روز گذشته توسط ماموران شهرداری از سطح شهر سیرجان جمع آوری شد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” شهرمن درطول سال از بنرها و بیلبوردهای رنگارنگ تبلیغ و ترویج کنسرت های موسیقی و تئاتر و نمایشگاه ها و بازارچه های به نام خیریه و …پر است.
شهری که زنده و فعالیت های گوناگون برای انواع سلیقه ها در رگ های آن در جریان است،اما این وسط اتفاقاتی می افتدکه قطعا مبارک نیست،نام و لوگوی شرکت هاوبرخی مجتمع های معدنی زیرخیلی از این برنامه ها وجود دارد، این نیک، چون نشان از حمایت مالی آنها از فعالیت های فرهنگی و هنری دارد.

حکایت این است وقتی برای کمک به یادواره شهدای مفقود الاثر به روابط عمومی یک مجتمع معدنی بزرگ مراجعه شد،محترمانه گفتند نمی شود.

خوب حتما نمیشده،باورمان محکم تر شد که شهدا راضی نیستند هر کسی در این راه خدمت کند،تعارف نداریم،به بهانه نام هنربه هر بی هنری بهاداده اند و به هنرمندان تاریخ این کشور بی اعتنایی می کنند، مگر نه اینکه شهادت، هنر مردان خداست؟؟؟؟

اما آنچه که در روزهای گذشته رخ داد و چندان خوشایند نبود، جمع اوری بنر یادواره شهدا بود.

سوال این است که نصب تابلوی یادواره شهدای مظلوم مفقودالاثر به کجای برخی برخورده که “دستور” جمع آوری شان را داده و روز گذشته توسط ماموران شهرداری از سطح شهر جمع آوری شد و زحمات دست اندرکاران این یادواره را برای نصب بنر در سطح شهر به باد داد.

کمک به عرصه هنرمندی مردان خدا، عشق می خواهد، باید عاشق بود، شاید ما اشتباه کردیم که دست به سوی کسانی دراز کردیم که بویی از هنر نبرده اند.
شهدا شرمنده ایم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده