ساعت: ۱۳:۴۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ شناسه خبر: 47676

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تبدیل اعتراض مسالمت آمیز مردم به اغتشاش می‌تواند امنیت و نظم جامعه را مختل و دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را خوشحال کند، گفت: پیگیری دغدغه و مطالبات مردم راهکار قانونی دارد.

به گزارش “سیرجان خبر” شهباز حسن پورنماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با توجه به اعلام حمایت مقامات آمریکایی از وقوع ناآرامی‌های اخیر در کشورمان اظهار داشت: امروز کسانی دَم از حقوق شهروندی می‌زنند و خود را حلّال مشکلات مردم ایران معرفی می‌کنند که تا دیروز در جلسات متعدد خود به فکر وضع تحریم‌های جدیدی علیه ما بودند.

وی درادامه با اشاره به اینکه برخی از کانال‌های فضای مجازی وابسته به معاندین نظام و انقلاب و رسانه‌های غربی، ایجاد تنش و تفرقه میان ملت و دولت جمهوری اسلامی را هدف مهم خود قرار داده‌اند، افزود: رسانه‌های انگلیسی، آمریکایی و سعودی می‌خواهند اعتراضات مردم مبنی بر مشکلات اقتصادی و معیشت را  آن‌طور که خود می‌خواهند به جریانات سیاسی ربط دهند و بگویند که در ایران آشوب شده است.

حسن‌پور با اشاره به پیام سرکرده گروهک تروریستی منافق مبنی بر اینکه از مردم ایران حمایت می‌کنیم تصریح کرد: گروهکی خود را حامی حقوق مردم ایران معرفی می‌کند که قتل عام ۱۷ هزار نفر از مردم بی‌گناه را در کارنامه خود دارد. مردم باید نسبت به واکنش‌های دشمنان هوشیارانه عمل کنند و بدانند که این چراغ سبز نشان دادن‌های بیگانه‌گان توطئه‌ای در جهت ضربه به کشور است.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حوادث اخیر رخ داده در تهران و برخی از شهرهای کشور، اگر به خوبی مدیریت شود، می‌تواند وحدت میان مردم با دولت را تحکیم ببخشد، گفت: مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم یک حقیقت است، هر کس بخواهد این واقعیت را انکار کند، به بی‌راهه رفته است؛ چراکه مردم از دولت و مسئولین اجرایی کشور انتظار دارند به مشکلاتشان بیشتر از گذشته رسیدگی شود.

 حسن پور خاطرنشان کرد: تبدیل اعتراض مسالمت‌آمیز مردم به اغتشاش، امنیت و نظم جامعه را مختل و دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را خوشحال می‌کند. پیگیری دغدغه و مطالبات مردم راهکار قانونی دارد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده