ساعت: ۱۵:۱۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ شناسه خبر: 47783

خطیب جمعه سیرجان گفت:سردمداران کاخ سفید همیشه از اقتدار ملت ایران هراس دارند و هر از چند گاه که فکر می‌کنند قدرت آشوب و تخریب را در این کشور دارند با منافقان، صهیونیست‌ها، دولت‌های پولدار و مرتجع منطقه می‌نشینند و می‌خواهند نظام اسلامی را ساقط کنند که باید به آنان گفت ملت در صحنه ایران نخواهد گذاشت شما به اهداف شومتان برسید.

به گزارش “سیرجان خبر”حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: سردمداران کاخ سفید همیشه از اقتدار ملت ایران هراس دارند و هر از چند گاه که فکر می‌کنند قدرت آشوب و تخریب را در این کشور دارند با منافقان، صهیونیست‌ها، دولت‌های پولدار و مرتجع منطقه می‌نشینند و می‌خواهند نظام اسلامی را ساقط کنند که باید به آنان گفت ملت در صحنه ایران نخواهد گذاشت شما به اهداف شومتان برسید.

وی حمایت استکبار جهانی و صهیونیست‌ها از آشوبگران را فتنه‌ای عنوان کرد که دشمنان نظام اسلامی با استفاده از فضای مجازی طراحی و برنامه‌ریزی کرده بود و گفت: این بار نیز آمریکا، دولت‌های پولدار منطقه، منافقان و صهیونیست‌ها در برابر قدرت ملت ایران و اقتدار نظام اسلامی شکست خوردند و تکرار فتنه ۸۸ نقش بر آب و دست دشمن در ایجاد فتنه رو شد.

خطیب جمعه سیرجان نظام اسلامی را حکومتی با مردم سالاری دینی عنوان کرد و افزود: در این نظام مردم همراه دولت ایفای نقش می‌کنند و در پیشرفت و اقتدار کشور همراهی و همکاری دارند، دولتمردان هم وظیفه دارند به فکر رفع مشکلات مردم باشند تا دشمنان که همیشه به فکر ضربه زدن به این نظام هستند نتوانند بهانه و مستمسکی داشته باشند.

حسینی عنوان کرد: این مردم در همه صحنه‌های انقلاب حضور داشتند و همیشه حامی دولت و مسؤولان بودند و دولتمردان باید مشکلات مردم را ببینند و برای رفع آنها اقدام کنند، امروز مسائل اقتصادی و گرانی، بیکاری و تبعیض از عمده مشکلات مردم است که باید برطرف شوند.

وی خواستار برنامه‌ریزی اساسی و دقیق در رفع این مشکلات شد و گفت: در خیلی از مراکز صنعتی و معدنی شاهد اشتغال بازنشستگان با حقوق بالا هستیم که می‌توان به جای هرکدام چند جوان را مشغول به کار کرد و از اینگونه موارد در سطح کشور و منطقه متعدد داریم که با برنامه‌ریزی می‌توان در صد بالایی از جوانان را مشغول به کار کرد.

وی بر حفظ وحدت و همبستگی تاکید کرد و گفت: تبعیت از ولایت و رهبری عامل این وحدت خواهد بود و رهبری نظام همیشه تذکرات را برای مسؤولان هم علنی و هم در جلسات غیرعلنی داشته و مشکلات را می‌بینند و می‌گویند این دولتمردان و مسؤولان هستند که باید برنامه‌ریزی و اجرا کنند.

خطیب جمعه سیرجان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در هفته گذشته، افزایش قدرت دفاعی و توان موشکی را ضروری عنوان کرد و افزود: اگر دشمن حس کند در این زمینه‌ها سست شده و رو به چالش هستیم به ما ضربه می‌زند و این اقتدار دفاعی نیازمند افزایش روز افزون خواهد بود.

حسینی اشاره‌ای هم به اختلاف شاهزادگان آل سعود و اعدام برخی از آنان داشت و گفت: این اتفاقات زمینه فروپاشی آل سعود و ظلم این خاندان را فراهم کرده است.

وی به مناسبت‌های مختلف هفته از جمله ۲۶ دی ماه روز فرار شاه از ایران اشاره کرد و بیان داشت: این ملت پس از پیروزی بر طاغوت، قدرت فرار آمریکا از منطقه را هم فراهم کرد و دنیا فهمید هرکجا ملت ایران حضور دارد قدرت‌های دیگر بی‌نتیجه است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده