ساعت: ۰۸:۱۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ شناسه خبر: 47790

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت : این رجز خوانی آمریکایی ها غیر از ترس و دلهره برای رژیم های سرسپرده منطقه هیچ نتیجه دیگری برای آن ها نخواهد داشت و ما بایستی با توجه به سرمایه های بی بدلیل و بی نظیر انسانی خود و داشتن جوانانی متعهد و تحصیل کرده توجه خودمان را به این مهم معطوف بداریم.

به گزارش “سیرجان خبر”نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در رابطه با بیانیه اخیر ترامپ علیه ایران در خصوص برجام اظهار داشت : این صحبت های ترامپ برای ملت شریف و سرافراز ایران اسلامی سخنانی تکراری و بیهوده ای است و همگان می دانند که این حرف ها خوراک کار حزبی حاکمان آمریکاست .

وی گفت : مطمئنا این سخنان هیچ تاثیری بر اراده پولادین ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی نداشته و ندارد و اگر آمریکا راست می گوید گوشه ای از زندان گواتمالا را افشا نماید و یا علیه رژیم کودک کش و اشغال گر  قدس تصمیم بگیرد .

حسن پور خاطر نشان کرد : انتظاری غیر از این از آمریکا وجود ندارد و ملت ما راه خود را شناخته و پیدا کرده است و تا زمانی که ظلم در دنیا وجود دارد مبارزه هم است و ما چون امروزه با یاوه گویی ها و اشغالگری های آن ها در حال مبارزه هستیم این موارد و مسائل چیز تازه ای نیست.

وی با اشاره به این که ما بایستی روی توان داخلی خود تاکید بیشتری داشته باشیم ؛ یادآور شد : ما بایستی به فکر حل و فصل مسائل و مشکلات مردم خودمان باشیم و همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند آمریکایی ها مدت ها نگران این بودند که ایران را به عنوان ژاندارم خلیج فارس از دست داده اند و امروز نگران این هستند که کشورهای منطقه را از دست می دهند .

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی افزود : این رجز خوانی آمریکایی ها غیر از ترس و دلهره برای رژیم های سرسپرده منطقه هیچ نتیجه دیگری برای آن ها نخواهد داشت و ما بایستی با توجه به سرمایه های بی بدلیل و بی نظیر انسانی خود و داشتن جوانانی متعهد و تحصیل کرده توجه خودمان را به این مهم معطوف بداریم.

شهبازحسن پور در پایان اظهار داشت : ما امروز باید به دنبال تولید کالاهایی با کیفیت برای رقابتی جانانه در بازارهای جهانی علیه آن ها باشیم .

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده