ساعت: ۱۰:۱۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ شناسه خبر: 47810

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از دستگیری قاتل فراری پس از ۶ روز از ارتکاب جرم خبرداد.

به گزارش خبرنگار سرویس حوادث“سیرجان خبر”فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از دستگیری قاتل فراری پس از ۶ روز از ارتکاب جرم خبرداد.

سرهنگ محمدرضا ایرانژاد در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: این حادثه در پی وقوع یک فقره قتل که براثر اختلاف خانوادگی در شهرک نصر سیرجان در بیستم دی ماه سال ۹۶رخ داده بود و متواری شدن قاتل موضوع با تشکیل کارگروه ویژه برای شناسایی و دستگیری قاتل فراری در دستور کار پلیس شهرستان سیرجان قرار گرفت.

وی درادامه افزود:متهم پس از حادثه ابتدا به یکی از روستاهای حاجی آباد متواری شده و پس از شناسایی محل توسط پلیس به روستای دارینو رفته بود.

ایرانژاد اظهار داشت:با تلاش شبانه روزی کارآگاهان و اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی، قاتل توسط ماموران کلانتری دوازده ظهر روز گذشته در مقابل ساختمان قدیم بیمارستان امام رضا(ع) دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان درخصوص نقش سلاح سرد در وقوع نزاع های خونین گفت:حمل و نگهداری سلاح سرد امروزه یکی از معضلات موجودجامعه به شمارمی رود،اکثر کسانی که با سلاح سرد مرتکب قتل می شوند از چاقو به عنوان یک تکیه گاه یاد می کنند وآن را به عنوان وسیله ای که امنیت را برای آن ها به همراه خواهد داشت در جیب یا کیف خود قرار می دهند،غافل از این که فکر انسان در اوج عصبانیت دچاراختلا می شود ودر پی آن تصمیمات عجولانه و نامعقولی می گیرد که در حالت عادی به ذهن وی نیز خطور نمی کند.

وی در پایان افزود:بی شک اگر افراد چاقو و دیگر صلاح سرد را باخود حمل نکنند این حوادث ناگوار و ناخوشایند هرگز به وقوع نمی پیوست.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده