ساعت: ۱۴:۵۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۶ شناسه خبر: 47900

امام جمعه موقت سیرجان گفت:هر توطئه و نقشه‌ای که دشمنان علیه این نظام می‌کشند، ملت ما با بصیرت خود آن را خنثی می‌کنند و حوادث اخیر به ملت ما درس داد که هیچگاه نباید برای دشمن فرصت‌سازی داد تا بتواند از این فرصت استفاده کند.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام حسین حیدری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه حوادث و اتفاقات اخیر برای ملت ایران و دشمنان درس‌هایی داشت که باید توجه کرد، اظهار داشت: هر توطئه و نقشه‌ای که دشمنان علیه این نظام می‌کشند، ملت ما با بصیرت خود آن را خنثی می‌کنند و حوادث اخیر به ملت ما درس داد که هیچگاه نباید برای دشمن فرصت‌سازی داد تا بتواند از این فرصت استفاده کند.

وی بیان داشت: از دیگر درس‌هایی که ملت ما گرفت، این بود که جهت‌گیری و موضع خصمانه دشمن بیشتر آشکار شد و شناخت این موضع بصیرت و آمادگی را بیشتر می‌کند، مردم ما قدر آرامش و امنیت را بیشتر دانستند و حاضر نیستند این صلابت و قدرت را که در گرو امنیت به وجود آمده با چیز دیگری عوض کنند.

حیدری افزود: دشمن هم پس از ناکامی فهمید، ملت ایران همچنان اهل بصیرت و آماده مقابله با توطئه‌ها هستند و با حضور در صحنه‌های مختلف اقتدار نظام اسلامی و انقلاب را به دست دارند، لذا دشمن شکست خورد و خود را باخت.

خطیب جمعه سیرجان با یادآوری ایام پیروزی انقلاب و اوج حضور مردم در راهپیمایی‌ها برای پیروزی انقلاب در سال ۵۷ گفت: این مردم همچنان حضور خود را حفظ کردند و پیروزی انقلاب با اطاعت از رهبری و انسجام مردم بود و دشمن امروز هم همان دشمن سال ۵۷ ملت ایران است و ملت ما این را می‌داند.

وی افزود: در همزمانی ایام‌الله دهه فجر و ایام فاطمیه باید مراقب بود که مبادا در جشن‌های این دهه، حرمت عزاداری‌ها و ارزش‌ها کمرنگ شود که اصل انقلاب ما هم نگهداری اسلام و ارزشهای دینی بوده و خواهد بود.

حیدری از مدیران ادارات و نهادها خواست با رعایت اصل تکریم ارباب رجوع بر کارمندان و مجموعه زیردست خود نظارت کافی داشته باشند و ادامه دهد: نکند که مدیری فقط در اداره ماشین امضاء و دستور باشد و در سوء‌مدیریت‌ها هم نظارت‌ها کمرنگ می‌شود و هم ارباب رجوع ناراضی از آن ارگان یا اداره خارج می‌شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده