ساعت: ۱۰:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۹ شناسه خبر: 47923

تیم گل گهر سیرجان در هفته بیست و یکم لیگ دسته یک کشور در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس به مصاف تیم مس کرمان رفت و با پیروزی بر حریف هم استانی ۲۹ امتیازی شد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی “سیرجان خبر” تیم گل گهر سیرجان در هفته بیست و یکم لیگ دسته یک کشور عصر روز گذشته در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس به مصاف تیم مس کرمان رفت و با پیروزی بر حریف هم استانی ۲۹ امتیازی شد.

در نیمه اول تیم گل گهر سیرجان حملات متعددی را روی دروازه حریف داشت که در دقیقه ۲۶ بازی محسن آذرباد موفق به گل زنی شد،فرهاد سالاری بازیکن تیم حریف در دقیقه۴۰ بازی گل به خودی زد تا تیم گل گهر سیرجان با نتیجه دو برصفر به رختکن برود.

در نیمه دوم باز هم این شاگردان بگوویچ بودند که دست از حمله برنداشتند مهدی دغاغله مهاجم جدید گل گهر در دقیقه ۵۳ با فراری زیبا گل سوم سیرجانی ها را به ثمر رساند و در دقیقه ۶۵بازی تیم مس کرمان  توسط یاسر فیضی به گل اول شان دست پیدا کنند و دقیقه ۷۷ باز هم نوبت گل گهری ها رسید تا گلزنی کنند و یک پیروزی پر گل را در سواحل خلیج فارس جشن بگیرند.
امین پورعلی گل چهارم گل گهر را به ثمر رساند و محسن طرحانی در دقیقه ۸۵ پنجمین گل را زد تا شاگردان بگوویچ شکست ۳ بر ۱ دیدار رفت را با نتیجه ۵ بر ۱ تلافی کرده باشند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده