ساعت: ۱۶:۳۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ شناسه خبر: 47947
امام جمعه سیرجان:

امام جمعه سیرجان گفت:پاسخ همه این یاوه‌گویی‌ها سردمداران آمریکا را مردم با حضور گسترده‌شان در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهند داد و به آمریکا و همه دشمنان خواهیم گفت، شما به این حرف‌ها و توطئه‌ها دلخوش و سرمست خیال باشید.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه سیرجان انقلاب را دارای دستاوردهای بزرگی برای ملت ایران دانست و اظهار داشت: رهایی از چنگال آمریکا و صهیونیست و استقلال و آزادی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی به همراه پیشرفت‌های بزرگ در همه زمینه‌های عمرانی، نظامی و اقتصادی داشته‌ایم.

خطیب جمعه سیرجان خودباوری را مهمترین رکن پیشرفت اعلام کرد و گفت: این پیشرفت‌ها دشمنانمان را عصبانی دارد به‌طوری که سردمداران آمریکا هم نمی‌دانند حرف دیروز با امروزشان علیه ما چگونه بوده و همیشه ضد و نقیض می‌گویند و امروز حرف از فشار بر ملت ایران دارند تا ایران تسلیم شود.

حسینی افزود: پاسخ همه این یاوه‌گویی‌ها را مردم با حضور گسترده‌شان در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهند داد و به آمریکا و همه دشمنان خواهیم گفت، شما به این حرف‌ها و توطئه‌ها دلخوش و سرمست خیال باشید.

امام جمعه سیرجان خاطرنشان کرد: امیدواریم در شهرستان سیرجان طرح‌های بزرگی که با حضور ریاست جمهور افتتاح شد مزایای اشتغال و پیشرفت برای مردم داشته باشد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده