ساعت: ۱۶:۲۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ شناسه خبر: 47953

نماینده ولی فقیه در سپاه سیرجان گفت:اگر می خواهیم نظم بر امت اسلامی حاکم شود باید اطاعت از ولایت و اطاعت از هر کسی که ائمه نشان ما می دهند وجود داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه سیرجان در گفت و گو با خبرنگار سرویس مذهبی“سیرجان خبر”ضمن تسلیت بمناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه اظهار داشت:اگر می خواهیم نظم بر امت اسلامی حاکم شود باید اطاعت از ولایت و اطاعت از هر کسی که ائمه نشان ما می دهند وجود داشته باشد.

حجت الاسلام محمدی در خصوص شخصیت حضرت زهرا(س) اذعان داشت:در کارنامه حماسی حضرت زهرا(س) چند نکته به چشم می خورد که امروز عده ای در کشور باید توجه بیشتری به این موضوعات داشته باشند؛اولا حضرت زهرا(س) که دفاع از امیرالمونین(ع) را شروع کرد این دفاع به عنوان دفاع از همسر نبود بلکه حضرت علی (ع) را به عنوان امام زمان خودش فرض می دانست پس عده ای که در گذشته نه چندان دور و فی الحال در مخالفت با ولایت برمیخزند به بهانه دوستی و رفاقت و یا هر چیز دیگر بدانند که دفاع از ولایت وجوب دارد و مخالفت با ولایت حرام است.

وی خاطرنشان کرد:دومین نکته در زندگانی حضرت زهرا(س) که باید مدنظر قرار گیرد این است که دفاع از ولایت و نظام ولایی تا پای جان باید باشد حتی اگر در این راه فرزند هم شهید شود لذا زهرای مرضیه هم جان خود و هم  جان فرزند را فدا کرد؛اما عده ای در حال حاضر بر این باور هستند که برای ایستادگی نظام ولایی ریشه مفسدین عالم را زد ولو این که آن مفسد برادر انسان و یا اقوام باشد.

محمدی در پایان گفت:سومین نکته تنهایی حضرت زهراست با این که تنها بود در خفا و شبانه روشنگری می کرد لذا وظیفه امروز ما طبق فرمایش ولی زمان(امام خامنه ای) عزیز،مطالبه گری است که اگر این اتفاق بیفتد مسئولین در قبال مطالبه مردم و حکومت اسلامی پاسخگو خواهند بود

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده