ساعت: ۰۹:۴۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ شناسه خبر: 48040

فرمانده نداجا در مراسم تحلیف و اخذ سردوشی ناویان وظیفه در سیرجان گفت:درآستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب بسیار خرسندم همراه با جوانان باصلابت و انقلابی ، مسئولیت مهمی درحراست از کیان ایران اسلامی را به عهده داریم.

به گزارش “سیرجان خبر” امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران دفاع از میهن و مقابله سخت و محکم با هرگونه تجاوز به خاک کشور را خط قرمز دریاداران دانست و گفت: درآستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب بسیار خرسندم همراه با جوانان باصلابت و انقلابی ، مسئولیت مهمی درحراست از کیان ایران اسلامی را به عهده داریم.
وی افزود: سربازان آموزش دیده نیروی دریایی با فراگرفتن آموزش های نظامی با روحیه ای شاداب و مناسب آماده ایستادگی و حراست از این مرز و بوم هستند .
فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین گفت: فرزندان این سرزمین با توانایی ها و خصوصیات متفاوت وارد عرصه سربازی می شوند و پس از دوره آموزش ، در واحد های مختلف یگان های نظامی بکارگیری می شوند تا استقلال فردی ، قانون گرایی ، احساس مسئولیت ، ارتقاء قدرت تحمل و آماده شدن برای شغل آینده را فرا گیرند.
پس از برگزاری مراسم تحلیف و اخذ درجه سربازان، در حضور فرمانده نیروی دریایی ، گردان های نمونه از مقابل جایگاه رژه رفتند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده