ساعت: 09:48 منتشر شده در مورخ: 2018/02/10 شناسه خبر: 48040

فرمانده نداجا در مراسم تحليف و اخذ سردوشي ناويان وظيفه در سیرجان گفت:درآستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب بسیار خرسندم همراه با جوانان باصلابت و انقلابی ، مسئولیت مهمی درحراست از کیان ایران اسلامی را به عهده داریم.

به گزارش “سیرجان خبر” امير دريادار خانزادي فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران دفاع از ميهن و مقابله سخت و محكم با هرگونه تجاوز به خاك كشور را خط قرمز دریاداران دانست و گفت: درآستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب بسیار خرسندم همراه با جوانان باصلابت و انقلابی ، مسئولیت مهمی درحراست از کیان ایران اسلامی را به عهده داریم.
وي افزود: سربازان آموزش ديده نيروي دريايي با فراگرفتن آموزش های نظامی با روحیه ای شاداب و مناسب آماده ایستادگی و حراست از این مرز و بوم هستند .
فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین گفت: فرزندان اين سرزمين با توانايي ها و خصوصيات متفاوت وارد عرصه سربازي مي شوند و پس از دوره آموزش ، در واحد هاي مختلف يگان هاي نظامي بكارگيري مي شوند تا استقلال فردی ، قانون گرایی ، احساس مسئوليت ، ارتقاء قدرت تحمل و آماده شدن برای شغل آینده را فرا گیرند.
پس از برگزاری مراسم تحلیف و اخذ درجه سربازان، در حضور فرمانده نیروی دریایی ، گردان های نمونه از مقابل جایگاه رژه رفتند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده