ساعت: ۰۸:۱۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ شناسه خبر: 48147

دو تیم بادران تهران و گل گهر سیرجان از سری مسابقات لیگ یک در هفته بیست و چهارم، در ورزشگاه کارگران تهران به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی“سیرجان خبر” دو تیم بادران تهران و گل گهر سیرجان از سری مسابقات لیگ یک در هفته بیست و چهارم،روز گذشته در ورزشگاه کارگران تهران به مصاف یکدیگر رفتند.

شاگردان بگوویچ که مهمان تیم دوم جدولی بادران بودند، بازی را بهتر از حریف خود شروع کردند و دقیقه ۳۲ با گل دغاغله از بادران پیش افتادند و نیمه اول با این گل به پایان رسید.

بادران نیمه دوم را بهتر از گل گهر آغاز کرد و توانست دقیقه ۴۸ توسط خسروی نژاد به گل دست پیدا کند. خسروی نژاد در هفته گذشته نیز عملکرد بسیار خوبی برای تیم ربیعی داشت و این هفته نیز با تک گل خود باعث شد تا بادران از یک شکست خانگی فرار کند و این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی به پایان رسید تا تیم آماده گل گهر، بادران را در خانه متوقف کرده باشد.
بادران با این تساوی ۴۴ امتیازی شد و با این تساوی و در صورت کسب پیروزی خونه به خونه، شاگردان اسکوچیچ به رده دوم صعود می کنند تیم  تحت هدایت ربیعی یک پله در جدول سقوط خواهد کرد.

گفتنی است تیم گل گهر سیرجان در ادامه عملکرد خوب خود در نیم فصل دوم باز هم توانست نتیجه ای مناسب کسب کند و به رده دهم جدول رسید.

3443

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده