ساعت: ۱۵:۳۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۴ شناسه خبر: 48234

امام جمعه سیرجان گفت:حرکات فتنه‌گران و مزدوران آمریکایی در قالب دراویش را محکوم کرده و اعلام می‌کنیم نظم و امنیت حاصل تلاش نیروی انتظامی است و اگر امروز عده‌ای گول خورده به نظم و امنیت مردم لطمه می‌زنند و دست به قتل عام مردم می‌زنند بیانگر وابستگی آنان به دشمنان ملت و کشور است.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی در خطبه‌های نماز جمعه سیرجان اظهار داشت: ملت ایران این آمادگی را  دارند که به دفاع از خود بپردازد و تنها راه مقابله هم ایستادگی و مقاومت در برابر شیطنت‌ها و توطئه‌های دشمنان یهودی و آمریکایی است.

امام جمعه سیرجان با اشاره به شیطنت‌های دشمن در طراحی فتنه و آشوب‌هایی که هر روز علیه کشو طراحی می‌شود، افزود: حرکات فتنه‌گران و مزدوران آمریکایی در قالب دراویش را محکوم کرده و اعلام می‌کنیم نظم و امنیت حاصل تلاش نیروی انتظامی است و اگر امروز عده‌ای گول خورده به نظم و امنیت مردم لطمه می‌زنند و دست به قتل عام  مردم می‌زنند بیانگر وابستگی آنان به دشمنان ملت و کشور است.

وی گفت: دشمنان کینه دیرینه با ملت ایران دارند و شکست‌های متعدد و سیلی‌های محکمی که از این ملت خوردند امروزه به فکر طغیان و آشوب هستند تا دلخوش به جبران شکست‌ها باشند و هر روز به طرفداری از گروهی توطئه دارند.

خطیب جمعه سیرجان بیان کرد: مسئولان در خشکاندن ریشه‌های فساد و فتنه قاطعیت داشته باشند و ملت ایران می‌دانند همه گروه‌ها از جمله دراویش در قالب قانون به فعالیت و برنامه‌های خود مشغول هستند و اگر امروزه دشمنان قسم خورده نظام اسلامی می‌خواهند پای دراویش را برای ایجاد بلوا و آشوب پیش بکشند توطئه‌ای دیگر است که مردم  قبول نمی‌کنند.

وی گفت: مسائل مطرح شده در اجلاس و کنفرانس مونیخ همانند همه نشست‌ها هجمه‌های تبلیغاتی علیه ملت ما بود و مسؤولان ما هم ایستادگی و مقاومت در مقابل دشمنان مانند گذشته داشته باشند و اگر آنها بخواهند از برجام خارج شوند ما هم به وظیفه خود با اقتدار کامل عمل می‌کنیم.

حسینی با قدردانی از مردم در تشییع باشکوه شهدای گمنام در سطح شهرستان اظهار کرد: مسئولان برنامه‌ریزی کنند و مردم هم حمایت و مشارکت گستره داشته باشند که گلزار این شهدا به یک مرکز و قطب فرهنگی قوی و پرکار و برنامه تبدیل شد تا بتوانیم گوشه‌ای از دین خود را به همه شهدا به ویژه این شهدای گمنام که میهمان ما در هر شهرو دیار هستند اداکنیم.

امام جمعه سیرجان به ادامه مبحث امر به معروف و اجرای آن توسط مسؤولان پرداخت و گفت: خیلی از موارد نیازمند اقدام برای نتیجه‌گیری بهتر است از جمله فریضه امر به معروف و نهی از منکر اگر مسئولان خود اقدام کنند نتیجه‌گیری بهتر است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده