ساعت: ۱۶:۲۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ شناسه خبر: 48286

امام جمعه سیرجان گفت:نشست سازمان ملل به بازیگری آمریکا در مورد ایران ناشی شکست‌های پی‌در‌پی سیاست‌های استکبار در سوریه، عراق، بحرین و یمن است و عربستان امروز خود به این نتیجه رسیده که شکست خورده است.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه با محکوم کردن دخالت آمریکا در امور کشورهای منطقه اظهار داشت: امروزه ملت‌ها هستند که تصمیم می‌گیرند و قدرت از آن ملت‌ها است، سردمداران استکبار باید درس می‌گرفتند و به این نتیجه می‌رسیدند که هیچ قدرتی نمی‌تواند مقابل ملت‌ها بایستد.

وی گفت: نشست سازمان ملل به بازیگری آمریکا در مورد ایران ناشی شکست‌های پی‌در‌پی سیاست‌های استکبار در سوریه، عراق، بحرین و یمن است و عربستان امروز خود به این نتیجه رسیده که شکست خورده است.

حسینی افزود: رژیم آل‌سعود آنقدر خود را باخته که دیوانه‌وار به برکناری سران نظامی خود دست می‌زند و این نشان از شکست بازیگری‌اش براساس سیاست‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا است.

امام جمعه سیرجان به روزهای پایانی سال و توجه به عملکردها اشاره داشت و ادامه داد: امروز باید در مسیر اسلام و نظام اسلامی نگاه کرد و از اصول و ارزش‌ها دفاع کرد و در تربیت نسلی پرتلاش و مدافع نظام و اسلام غفلت نشد.

وی به هفته نیکوکاری و احسان و همچنین هفته منابع طبیعی پرداخت و گفت: همه مردم باید به فکر رفع مشکلات قشر ضعیف باشند و این سنت و دستور دین است که نباید فراموش شود و در هفته منابع طبیعی هم برای نگهداری از این منابع و ترویج فرهنگ درختکاری با برنامه‌های کارشناسی اقدام کرد.

حسینی به نیاز جامعه امروز در تربیت طلاب و جوانانی متدین و کارآمد اشاره داشت و خاطرنشان کرد: از نیمه اسفندماه جاری تا ۱۵ فروردین سال آینده زمان ثبت‌نام برای ورود جوانان به حوزه‌های علمیه است، لذا  فرزندان و جوانان خود را هدایت کنید که با حضور در این حوزه‌ها جوانانی برومند برای اسلام تربیت شوند که ما هنوز در مساجد ائمه جماعات کم داریم و جامعه هم نیازمند مبلغان و روحانیان است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده