ساعت: ۰۹:۵۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ شناسه خبر: 48575

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه در جمع مردم سیرجان گفت:اتحاد و همبستگی ملت ایران نمونه‌ای است که نظام اسلامی را با همه دشمنی استکبار به اقتدار رسانده است.

آیت‌الله مصطفی علماء امام جمعه کرمانشاه و نماینده ولی فقیه در این استان در سخنانی امام هفتم را اسوه صبر و پایداری دانست و اظهار داشت: بنی‌عباس و هارون‌الرشید که برای نابودی اسلام نقشه‌ها داشتند حتی تاب شنیدن سخنان فرزند پیامبر را نداشتند و این امام را سال‌ها در زندان نگه داشتند تا به خیال خام خود بتوانند چند صباحی با حکومت ظالمانه خود تاخت و تاز در مسیر ظلم و ستم داشته باشند.

وی اسلام را مدافع عدالت و حقوق مظلومان و استکبار را مقابل اسلام و خداوند عنوان کرد و افزود: دشمنان اسلام به دنبال جاه‌طلبی و رسیدن به امیال شیطانی و حیوانی خود هستند تا بتوانند برای رسیدن به امیال و جاه‌طلبی‌ها هیچ فرد و جریانی مقابلشان نایستند لذا همیشه مسلمانان حقیقی و پیرو راستین پیامبر مقابله با ظلم داشتند و ائمه ما نیز رسوا کننده این مستکبران بودند و مقابله با ظلم را دستور خداوند می‌دانستند و برای مبارزه هم تا پای جان می‌ایستادند تا به شهادت می‌رسیدند.

امام جمعه کرمانشاه تقوا را سرآمد ویژگی‌های هر مسلمان دانست و گفت: این فضیلت اخلاقی شهامت، شجاعت و برتری را به هر مسلمان می‌دهد و می‌توان با این سلاح ایمانی در مسیر خداوند بود و زندگی و جامعه‌ای سالم داشت و از خداوند استعانت گرفت و به سعادت رسید.

علماء بر اتحاد و همبستگی ملت ایران تاکید کرد و گفت: اگر همه مسلمانان متحد می‌شدند کسی نمی‌توانست به مسلمانان و مظلومان جهان ظلم کند و اتحاد و همبستگی ملت ایران نمونه‌ای است که نظام اسلامی را با همه دشمنی استکبار به اقتدار رسانده است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده