ساعت: ۱۷:۰۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ شناسه خبر: 48685

امام جمعه سیرجان گفت:امروز جهان اسلام اقتدار خود را در جبهه مقاومت و ایستادگی به دست آورده و آمریکا و رژیم صهیونیستی از این سلاح برنده مسلمانان وحشت دارند.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز سیرجان اظهار داشت: امروز جهان اسلام اقتدار خود را در جبهه مقاومت و ایستادگی به دست آورده و آمریکا و رژیم صهیونیستی از این سلاح برنده مسلمانان وحشت دارند.

امام جمعه سیرجان بیان کرد: امروزه دشمنان ملت ایران در هر توطئه‌ای علیه ما ناکام ماندند و باید این را هم بدانند که هر حرکتی علیه منافع نظام اسلامی انجام شود پاسخ می‌گیرند و به ضررشان تمام می‌شود.

وی حمله هوایی رژیم اشغالگر قدس به فرودگاه سوریه و به شهادت رسیدن جمعی از مردم مظلوم را محکوم کرد و گفت: سردمداران خودکامه و مستکبر صهیونیست بدانند پاسخ لازم این تاخت و تازهای ظالمانه را دریافت می‌کنند.

خطیب جمعه سیرجان حمله آمریکا و فرانسه و انگلیس را به سوریه به خاطر روحیه دادن به تروریست‌ها و بن سلمان عنوان کرد و گفت: این حمله به ضرر بن سلمان و آمریکا تمام شد و هر حرکت خصمانه امروز علیه دولت و ملت سوریه رژیم صهیونیستی و آل سعود را به پرتگاه سقوط نزدیک‌تر می‌کند.

وی افزود: دشمن مستکبر در حربه و توطئه جدید خود باورهای اعتقادی و دینی را هدف قرار داده و با شکل‌های مختلف می‌خواهد این باورها را تغییر دهد که باید مردم و مسئولان مواظب باشند و امروز ما باید ضمن نگهداری حالت تدافعی هرجا نیاز باشد حالت تهاجمی را داشته باشیم تا دشمن زبون بداند دست ما برای تهاجم هم پر است و می‌توانیم مقابله به‌مثل کنیم.

حسینی با تاکید بر بهره‌‌یری از ماه شعبان و آمادگی برای ماه رمضان اظهار کرد: جنگ اقتصادی علیه ملت ایران ادامه دارد و اقتصاد مقاومتی، تولید و خرید کالای ایرانی و خودکفایی راه پیروزی کامل بر این جنگ اقتصادی است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده