ساعت: ۱۸:۳۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ شناسه خبر: 48804

نماینده ولی فقیه در سپاه سیرجان گفت:انتظار برای اهلش فرصت است و ای کاش ما هم جزو منتطرین باشیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه سیرجان درگفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر” ضمن تبریک فرارسیدن میلاد حضرت مهدی(عج) اظهار داشت:او خواهد آمد،هر جمعه ای که می آید می گوییم دل ما روشن است،اما جمعه که به بعدازظهر می رسد دل ما می گیرد،این گرفتن دل یعنی که ما منتظریم و آیا وظایف منتظرین را را انجام داده ایم که به صف انتظار اضافه شویم.

حجت الاسلام محمدی در خصوص ویژگیهای منتظران گفت:آیا خود را آماده کرده ایم برای فرج و در غیبت منتظر خوبی بوده ایم وآیا در زمان غیبت مطیع امر ولایت بوده ایم و آیا از آن هایی که دلشان برای شهدا پر می کشید و خودشان را شبیه شهدا می کردند و یا از آن هایی بودم که بدنبال ریا و خودنمایی بودند و خلاصه باید سنگ تمام می گذاشتیم تا در صف یاران حضرت قرار می گرفتیم.

وی در ادامه افزود:صف یاران،یار میخواهد نه سربار و رنگ خدایی بگیریم و رنگی که نشان از اخلاص و بی ریایی است و رنگی که ما را در اخلاق زینت دهد و رنگی که بهار ما را جلوه می بخشد و نه از کلمه بهار بوی نفاق بیاید و رنگی که ما را امید بخشد و نه از کلمه امید پلکانی برای فریب بوجود آید.

نماینده ولی فقیه در سپاه سیرجان خاطرنشان کرد:رنگی که مسئول خود را سوال شده در مقابل حق ببیند و نه از حق سوال کند فقیر را دست دست خدا ببیند و نه از فقیر فرار کند و عدالت را از خود شروع کند و نه برای دیگران فقط آن را بخواهد.

وی در پایان گفت:انتظار برای اهلش فرصت است و ای کاش ما هم جزو منتطرین باشیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده