ساعت: ۰۸:۱۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ شناسه خبر: 48859

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از طرح‌های شرکت سنگ‌آهن گهر زمین سیرجان، اظهار داشت: این شرکت در همه ابعاد بخصوص در حوزه اشتغال و کارآفرینی  رشد و توسعه بسیار خوبی داشته است.

به گزارش سرویس اجتماعی“سیرجان خبر”مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از طرح‌های شرکت سنگ‌آهن گهر زمین سیرجان، اظهار داشت: این شرکت در همه ابعاد بخصوص در حوزه اشتغال و کارآفرینی  رشد و توسعه بسیار خوبی داشته است.

رضا اسماعیلی با بیان اینکه مجموعه گهرزمین از شرکت‌های موفق معدنی و صنعتی است ، عنوان کرد: گهرزمین لوکوموتیو اشتغال و توسعه سیرجان است که از این پتانسیل بسیار خوب می‌توان در همه زمینه‌ها استفاده کرد.

وی ابراز داشت: اصولا فعالیت‌های معدنکاری، مسائل مختلفی همچون حوادث، تجمعات کارگری و دیگر موضوعات را در پی دارد که امیدواریم با رعایت نکات مختلف کمتر شاهد چنین حوادثی در شرکت‌های مختلف در سطح شهرستان باشیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی باتوجه به موفقیت‌های مختلف شرکت گهرزمین ابراز امیدواری کرد: باید از محصولات تولید استان استفاده کرده و شاهد جذب بیشتر نیروهای بومی باشیم، تا بتوانیم آینده‌ای روشن‌تر را برای استان کرمان رقم بزنیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده