ساعت: ۰۹:۲۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ شناسه خبر: 48905

مدیر منطقه ویژه اقتصادی سیرجان گفت: با مجوز ترخیص ماشین آلات سنگین از منطقه ویژه اقتصادی سیرجان این منطقه قطب تامین ماشین آلات صنعتی و معدنی شد.

به گزارش “سیرجان خبر”نصرت الله ضیاء شهابی ،مدیر منطقه ویژه اقتصادی سیرجان گفت:با اعطای این مجوز از سوی گمرک جمهوری اسلامی و اینکه این شهرستان نقش مهمی در تامین نیاز‌های اولیه صنایع و معادن استان کرمان و منطقه جنوب شرق و مرکزی دارد امسال ترخیص ماشین آلات راهسازی و معادن از گمرک این منطقه انجام می‌شود.
ضیاء شهابی افزود: طی مدت کوتاه سه ماهه گذشته و علی رغم تحریم ها‌ی اقتصادی بیش از ۵۰۰ دستگاه انواع ماشین آلات سنگین مورد نیاز شرکت‌های راهسازی و معدنی به این منطقه وارد شده است تا چرخ اقتصاد تولید در منطقه همچنان فعال و پرتلاش باشد.

وی افزود: با این تحول اقتصادی و استقبال سرمایه گذاران از ورود این نوع ماشین آلات و وجود بیش از ۲۰۰ نفر نیروی ماهر و متخصص در منطقه طرح مونتاژ و تولید ماشین آلات سنگین مذکورهم در دستور کار منطقه ویژه اقتصادی سیرجان قرار گرفت.

ضیاء شهابی گفت: یکی ازسرمایه گذاران آماده اجرای طرح تولید و مونتاژ برای صادرات به کشور‌های همسایه از جمله پاکستان وافغانستان وتامین نیاز داخل کشوراست و امیدواریم با حمایت مسئولین در سال جاری این طرح بتواند زمینه صادرات ماشین آلات معادن و راهسازی را داشته باشد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده