ساعت: ۱۹:۲۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ شناسه خبر: 49298

امام جمعه سیرجان گفت: انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف علی‌رغم همه مخالفت‌های جهانی نشان از خودکامگی و عدم توجه به قوانین بین‌المللی است و امروز سازمان ملل و جوامع حقوق بشری باید به وظیفه خود عمل و از اقدام ننگین آمریکا جلوگیری می‌کردند.

به گزارش”سیرجان خبر”حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز با برشمردن جنایت چندین دهه گذشته علیه ملت فلسطین اظهار داشت: صهیونیست‌ها با همدستی استکبار جهانی و برخی شیوخ خود فروخته منطقه به دنبال امنیت خود در سرزمینی هستند که غصب کردند و ظلم و جنایت را آنقدر به اوج خود رساندند با کشتار مردم بی‌دفاع فلسطین و اشغالگری بیشتر می‌خواهند حوزه ظلم و جنایت را نیز گسترش دهند و به خیال خام خود به دنبال امنیت پایدار هم هستند.

وی افزود: انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف علی‌رغم همه مخالفت‌های جهانی نشان از خودکامگی و عدم توجه به قوانین بین‌المللی است و امروز سازمان ملل و جوامع حقوق بشری باید به وظیفه خود عمل و از اقدام ننگین آمریکا جلوگیری می‌کردند.

حسینی روز قدس را روز بیداری ملت‌های آزاده جهان علیه صهیونیست‌ها عنوان کرد و گفت: این بیداری موجب فروپاشی رژیم جعلی صهیونیست‌ها می‌شود و تشدید جنایات و کشتار مسلمانان فلسطینی صهیونیست‌ها در مرحله سقوط قرار داده است تا جایی که نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دنبال امنیت خود توسط دیگران است و خود را باخته است.

خطیب جمعه سیرجان با قدردانی از مردم با حضوری گسترده در راهپیمایی روز قدس تصریح کرد: ملت ایران به اسلام و نظام اسلامی خود پشتگرم و نظام هم به پشتوانه ملت خود کارآمدترین نظام و کشورهای دنیا است که همیشه پیروز مقتدر مقابل ظلم و استکبار می‌ایستد و از مظلوم و مسلمانان حمایت می‌کند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده