ساعت: ۱۶:۴۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ شناسه خبر: 49547

امام جمعه سیرجان گفت:صهیونیست‌ها و آمریکا با تبلیغات گسترده و بزرگ جلوه دادن مشکلات در صدد آشوب و فتنه هستند تا به اهداف خود برسند.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام محمود حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته وحدت و همبستگی قشرهای مختلف مردم و مسئولین را ضرورتی اجتنا‌ب‌ناپذیر عنوان کرد که می‌تواند دشمنان ملت ایران و نظام اسلامی را شکست دهد و اظهار داشت: صهیونیست‌ها و آمریکا با تبلیغات گسترده و بزرگ جلوه دادن مشکلات در صدد آشوب و فتنه هستند تا به اهداف خود برسند.

وی روحیه ملت سرافراز ایران را ایستادگی و مقاومت در برابر آمریکا و دشمنان نظام اسلامی اعلام کرد و افزود: حدود ۴۰ سال با مقاومت توطئه‌های دشمنان را خنثی کردیم و دشمنان هم به اقتدار و استقلال ملت ایران اذعان دارند، اما مسئولان هم وظیفه پاسخگویی در برابر مشکلات مردم را دارند و باید با کار جهادی خود را وقف خدمت و خدمتگزاری به مردم کنند و لحظه‌ای از  پشتوانه مردمی خود غافل نشوند و آن را حفظ کنند.

حسینی تقوا، تخصص و تعهد را از شاخصه‌های مهم انتخاب مسئولان و متصدیان امور عنوان کرد و گفت: بی‌دقتی در انتخاب افراد برای سمت‌های مختلف و تصدی بر امور مردم موجب ضربه زدن به این افراد و امور جاری کشور و مردم است، لذا در انتخاب‌ها باید دقت و نظارت‌ها بیشتر باشد.

خطیب جمعه سیرجان برخورد قاطع با عوامل فساد اعم از اقتصادی، سیاسی و فرهنگی، دوری از اشرافیگری و تجملات را خواسته مردم از مسئولان عنوان کرد و افزود: نباید در گرو بندهای سیاسی و رابطه‌ها از خطاها چشم پوشی کرد و عوامل فساد باید دستگیر شوند و قاطعانه هم با آنان برخورد شود تا همچنان مردم اعتماد خود را به مسؤولان حفظ کنند.

حسینی پیروزی ملت ایران بر استکبار جهانی و آمریکا را قطعی و حتمی دانست و گفت: روز نجات از تهاجم‌های اقتصادی، سیاسی، نظامی و فرهنگی دشمن نزدیک است و این دشمنان خودشان هم اذعان به ناتوانی در برابر نظام اسلامی و ملت ایران در منطقه دارند و می‌دانند قدرت ابتکار عمل در همه زمینه‌ها در دست نظام و کشور ایران است.

وی به مناسبت های مختلف هفته و روز مالیات پرداخت و گفت: برای اداره کشور باید از توان مالیاتی استفاده کرد، درآمد نفت نمی‌تواند پایدار باشد، امروزه خودکفایی و جداشدن از نفت بخش زیادی بستگی به مالیات دارد و البته دولت هم به سراغ پرونده‌های درشت برود و به پرونده‌هایی که فرار مالیاتی دارند رسیدگی کند، زیرا کسبه جز خودشان مالیات را می‌پردازند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده