ساعت: ۱۸:۰۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ شناسه خبر: 49592

امام جمعه سیرجان گفت: آزادسازی درعا در سوریه و نزدیک شدن ارتش سوریه به مرزهای رژیم اشغالگر قدس را موجب ترس و وحشت صهیونیست‌ها است و اقتدار عمل امروز به دست گروه‌های مقاومت و مردم سوریه است.

به گزارش” سیرجان خبر”حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی امام جمعه سیرجان ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: اراده و استقامت ملت ایران در برابر فشارهای اقتصادی غرب موجب شکست استکبار و آمریکا است.

وی افزود: امیدی به آمریکا و اروپا نیست و توطئه‌های متعدد و نقض برجام ثابت می‌کند که آنان هرگز مصلحت ملت ایران را نمی‌خواهند.

خطیب جمعه سیرجان آزادسازی درعا در سوریه و نزدیک شدن ارتش سوریه به مرزهای رژیم اشغالگر قدس را موجب ترس و وحشت صهیونیست‌ها عنوان کرد و گفت: اقتدار عمل امروز به دست گروه‌های مقاومت و مردم سوریه است.

حسینی به مناسبت‌های مختلف از جمله ۲۷ تیرماه سالروز پذیرش قطعنامه ۵۹۸ اشاره کرد و گفت: مصلحت نظام ایجاب کرد تا با پذیرش این قطعنامه اقتدار و پیروزی ملت ایران در دوران دفاع مقدس و جنگ هشت ساله همه قدرت‌های دنیا با نظام اسلامی رقم بخورد.

وی در ارتباط با هفته حج گفت: حج نباید تعطیل شود و باید حجاج به ویژه حجاج نظام اسلامی سفیر اقتدار و عظمت ملت ایران باشند و امید است به زودی با نابودی حاکمان آل سعود شاهد برگزای حج ابراهیمی و محمدی در این سرزمین مقدس باشیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده