ساعت: ۱۳:۴۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۵/۸ شناسه خبر: 49746

با حمایت مسئولین سیرجان عملیات ساخت بیمارستان تخصصی مجمع خیرین سلامت همزمان با هفته دولت آغاز می شود.

به گزارش“سیرجان خبر”در جلسه هماهنگی برنامه های اجرایی مجمع خیرین سلامت سیرجان که امروز در محل این مجمع و با حضور فرماندار و جمعی از اعضای مجمع خیرین سلامت برگزار شد فرماندار سیرجان بر همکاری مجموعه ادارات و نهادهای شهرستان در ساخت بیمارستان تخصصی شهرستان تاکید کرد و گفت : این شهرستان با موقعیت خاص خود بایستی جایگاه درمانی لازم و استاندارد را دارا باشد و خیرین سلامت در این زمینه پیشقدم هستند .
مکی آبادی بررفع مشکلات درساخت این بیمارستان تاکید کرد واز مجموعه معدنی و صنعتی شهرستان خواست که به کمک خیرین سلامت مشارکت در ساخت بیمارستان تخصصی داشته باشند تا زودتر به اتمام و بهره برداری برسد و مردم ازامکانات  درمانی پیشرفته و قابل قبول بهره ببرند.
در این جلسه  محمدی رئیس دانشکده علوم پزشکی سیرجان هم فعالیت ها و اقدامات مجمع خیرین سلامت در راستای ارتقاء فرهنگ سلامت ستود و همکاری مجموعه درمانی شهرستان را با این مجمع لازم و ضروری عنوان کرد.
مدیر عامل مجمع خیرین هم ضمن قدردانی از نماینده مردم ، فرماندار ، دانشگاه علوم پزشکی و مجموعه ادارات شهرستان گفت : امروز پس ازحضور فرمانداردرجلسه هماهنگی این مجمع مقرر شد در هفته دولت طرح کلنگ زنی عملیات بیمارستان تخصصی مجمع خیرین و بهره برداری ازبخش درمانی تخصصی چشم پزشکی سیرجان و همچنین افتتاح اتاق عمل ناهنجاری های رفتاری مادرزادی در برنامه های هفته دولت قرار گیردو همایش بزرگ تجلیل از خیرین سلامت نیز در ۵ شهریور با حضور مسئولین کشوری و استانی برگزار شود.
قربانی افزود : همچنین آقای مکی آبادی پس از رایزنی با شرکت سنک آهن  گهر زمین سیرجان ساخت همراه سرای بیمارستان خیرین سلامت سیرجان  طی مدت ۸ ماه توسط این شرکت معدنی ساخته و تحویل شود و در ادامه همکاری فرماندار نیز زمین احداث ساختمان مجمع خیرین سلامت سیرجان اختصاص داده شود.
وی گفت : پس از هماهنگی فرماندار شهرستان با نظام مهندسی مرکز استان و سیرجان مقرر شد نظارت و همکاری نظام مهندسی تا پایان مراحل ساخت بیمارستان ادامه داشته باشد .
مدیر عامل مجمع خیرین سلامت ضمن تقدیر از شهردار سیرجان در همراهی و همکاری در تمامی مراحل آماده سازی آغاز عملیات ساخت بیمارستان گفت : ضرورت دارد مجموعه شهرداری در زیرساخت ها و تبلیغات لازم با این مجمع همراهی بیشتر داشته باشند./فرمانداری

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده