ساعت: ۲۲:۴۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ شناسه خبر: 49897

تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان و مس کرمان در ورزشگاه امام علی (ع) شهر سیرجان به مصاف یک دیگر رفتند و در پایان گل‌گهر با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید.

به گزارش سرویس ورزشی”سیرجان خبر”عصر امروز تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان و مس کرمان در ورزشگاه امام علی (ع) شهر سیرجان به مصاف یک دیگر رفتند و در پایان گل‌گهر با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید.

در نیمه نخست این دیدار تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان از همان دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت گل خلق کرد و در نهایت در دقیقه ۱۷ این دیدار تیم گل‌گهر سیرجان بر اثر یک ارسال زیبا از کناره‌ها و یک ضربه سر زیبا به گل نخست این دیدار رسید و نتیجه را یک بر صفر به نفع خود کرد.

پس از این گل تیم مس کرمان یکی دو موقعیت خوب را ایجاد کرد که بازیکنان این تیم در تله آفساید بازیکنان گل‌گهر گرفتار شدند، البته بازیکنان گل‌گهر هم یک موقعیت خوب گلزنی داشتند که با درخشش آرمان شهدادنژاد به هدر رفت.

در اواخر نیمه نخست تیم گل‌گهر سیرجان باز هم به مانند گل اول و باز هم ارسال از جناح راست با یک ضربه سر گل دوم گل‌گهر سیرجان را به ثمر رساند.

در نیمه دوم این دیدار باز هم گل‌گهر در همان ابتدای بازی فرصت زدن گل سوم را هم داشت اما با درخشش دروازه‌بان مس کرمان این موقعیت به هدر رفت اما مس در دقیقه ۷۷ این دیداربه گل نخست خود رسید، سه دقیقه بعد مس فرصت زدن گل تساوی را داشت که با بی‌دقتی مهاجمان مس این موقعیت به هدر رفت.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده