ساعت: ۱۸:۵۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۶/۵ شناسه خبر: 50023

مراسم افتتاح پروژه های بهداشت و درمان سیرجان با حضور رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس برگزار شد.

به گزارش “سیرجان خبر” همایش خیرین مجمع سلامت با حضور پروفسور شهریاری دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور و رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و دکتر رشیدی رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان بخش دیگری از برنامه های چهارمین روز از هفته ی دولت بود، و از خیرین این بخش تقدیر به عمل آمد.
دکتر شهریاری در این همایش با اشاره به اهمیت و نقش بهداشت و درمان در سلامت جامعه گفت: تمام تلاش ما براین است که برای مردم در حوزه سلامت اتفاقی نیفتد. مردم نیز باید در این راستا مطالبه گر باشند. مطالبه گری مردم باعث می شود که مسئولین صدای مردم را بشنوند.

وی افزود: سیرجان در بحث خیرین سلامت بسیار فعال است و اقدامات خوبی را در این زمینه شاهد هستیم که امید است به همین روال ادامه پیدا کند.
بخش پایانی برنامه های چهارمین روز از هفته ی دولت اختصاص یافت به کلنگ زنی بیمارستان ۶۴ تختخوابی فوق تخصصی مجمع خیرین سلامت با اعتبار ۵۶۰ میلیارد ریال و زیر بنای ۲۰هزار متر مربع در چهار طبقه ؛ افتتاح کلینیک فوق تخصصی چشم با اعتبار ۲۵میلیارد ریال و افتتاح مرکز بیماران خاص با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال که این دو مرکز جنب بیمارستان امام رضا (ع) قدیم احداث شده اند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده