ساعت: ۱۶:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۶ شناسه خبر: 50583

امام جمعه سیرجان گفت:آمریکا با همدستی صهیونیست ها و آل سعود جنگ روانی برای ناامیدی مردم ایجاد کرده است.

به گزارش “سیرجان خبر” امام جمعه سیرجان در خطبه های نمازجمعه این هفته گفت : آمریکا با همدستی صهیونیست ها و آل سعود جنگ روانی برای ناامیدی مردم ایجاد کرده و مبادا دیگران هم تحت تاثیر این تبلیغات قرار بگیرند که خواسته و ناخواسته ابزار دشمن خواهند شد و ملت ما با درس از گذشته به همه ابزارها و توطئه های آمریکا آگاهی دارد و پیروز است.
حجت الاسلام سید محمود حسینی افزود : همین استکبار در هشت سال دفاع مقدس با همه امکانات و تجهیزات و نیروهای کارآمدشان در برابر این ملت ایستادند و شکست خوردند و امروز ما با همان استقامت و اقتداری که تجربه کردیم پیروز میدان جنگ اقتصادی و روانی خواهیم بود.
وی اطاعت از ولایت و رهبری را موجب همبستگی و اتحاد عنوان کرد و گفت : ۴۰ سال بر ما تاختند و منافقین، دموکرات ، کوموله ، داعش و دیگر گروههای تروریستی را پرورش دادند تا بتوانند بر این ملت و نظام اسلامی ایران تسلط یابند ولی نتوانستند و امروز که بزرگترین قدرت هستیم هرگز به آرزوی خود نخواهند رسید و پاسخ خود را خواهند گرفت.
خطیب جمعه سیرجان سخنان ترامپ را بدون موضوع و بی ربط آن هم در یک مجمع جهانی عنوان کرد و گفت : آنقدر این سخنان بدیهی و بدون موضوع بود که مورد خنده و تمسخر دیگران قرار گرفت و سخنان او نشان از به هم ریختگی شخصیت وی و سردمداران آمریکا است که حتی نتوانستند موضوعی مطرح کنند که مورد قبول عده کمی قرار گیرد.
امام جمعه سیرجان با توصیه بر همکاری و همراهی همه مردم در مسائل اقتصادی گفت : کالاها و اجناس در کشور به وفور و مورد نیاز هست اما عده ای با حرص و ولع تحت تاثیر تبلیغات روانی قرا می گیرند ومحتکر هستند که باید بدانند هیچ اتفاقی جدید نخواهد افتاد و این بحران به زودی به اتمام می رسد و آمریکا و همدستانش شکست شان در این زمینه هم قطعی است .

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده