ساعت: ۱۵:۳۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۹ شناسه خبر: 50621

نماینده مردم سیرجان وبردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت:وضعیت لاستیک ظرف چند روز آینده به حالت عادی برخواهد گشت و کلیه لاستیک‌هایی که در اختیار اموال تملیکی بوده از طریق سیستم توزیع در اختیار اصناف قرار خواهد گرفت.

 شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی“سیرجان خبر”در خصوص مشکلات کامیون داران گفت:جلسات مختلفی در راستای رفع مشکل کامیون‌داران تشکیل شده است که نخستین جلسه در فراکسیون مستقلین با حضور مسئولین انتظامی کشور برگزارشد.

وی درادامه افزود:تا عصر روز گذشته ٨ مهر ماه بیش از ۱۲ هزار حلقه لاستیک در سراسر کشور توزیع شده است، سهمیه استان کرمان از این لاستیک‌ها بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ حلقه بوده است که از امروز لاستیک‌ها با قیمت ارز ۴ هزار و ۲۰۰ در اختیار رانندگان قرار گرفته است.

حسن پور در ادامه افزود:وضعیت لاستیک ظرف چند روز آینده به حالت عادی برخواهد گشت و کلیه لاستیک‌هایی که در اختیار اموال تملیکی بوده از طریق سیستم توزیع در اختیار اصناف قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم سیرجان وبردسیر در پایان گفت:خوشبختانه از صبح امروز وضعیت حمل و نقل به روال عادی خود در حال بازگشت است و در سیرجان حدود ۲۰۰ بارنامه صادر شده است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده