ساعت: ۱۶:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ شناسه خبر: 50676

امام جمعه سیرجان گفت:از نمایندگان مجلس می خواهیم که به لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم رای ندهند تا از برجام دیگری جلوگیری شود.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی امام جمعه سیرجان با اشاره با انهدام مقر داعش در سوریه توسط موشک‌ها و حملات نیروهای سپاه گفت: این جواب خون شهدای حمله تروریستی اهواز بود که پیام خوبی را به دشمنان و استکبار داد و سرکرده‌های استکبار و ترور که در اتاق‌های فکر توطئه علیه نظام‌اسلامی و ملت ایران دارند، ضربه‌های مهلک‌تری را دریافت خواهند کرد.

وی به تجمع ۷۰۰ هزار نفری بسیجیان در کشور و ۱۰۰ هزار نفری آنان در حضور مقام معظم رهبری اشاره کرد و بیان داشت: اگر دشمن به خیال خام خود فکر می‌کند که جوانان ما را از انقلاب جدا کند این خیال باطل است و امروز دشمن‌ستیزی جوانان ما با استکبار جوش و خروش بیشتری دارد.

حسینی سخن ترامپ در تکرار این حرف که سه ماه دیگر مشکلات ملت ایران را بیشتر می‌بینیم، گفت: همه مستکبران به گذشته این ملت نگاه کنند و تاریخ صدام و کسانی که با این نظام درافتادند را ببینند، ترامپ و دیگران هم‌ به سرنوشت همه مستکبران و طاغوتیان و صدام گرفتار می‌شوند.

وی به هفته نیروی انتظامی هم پرداخت و از خدمات و تلاش‌های نیروی انتظامی قدردانی کرد و از نمایندگان مجلس هم خواست در لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم رای ندهند تا از برجام دیگری جلوگیری شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده