ساعت: ۱۹:۴۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ شناسه خبر: 50736

امام جمعه موقت سیرجان گفت: راهپیمایی اربعین همایش بزرگ شیعه و نشانه وحدت و ایستادگی در مقابل طاغوت است که به دنیا بفهمانیم و ثابت کنیم هرگز راه و اهداف حضرت امام حسین (ع) در مقابل دشمنان دین فراموش نخواهد شد.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام حسین حیدری امام جمعه موقت سیرجان اظهار داشت: باید ضمن شناخت کامل دشمن، حضور دشمن را حس کنیم و همراه با جریان دشمن و تبلیغات آنان حرکت نکرده و اعتماد به نفس و عزم بر ایستادگی را فراموش نکنیم.

وی گفت: افراد منافق در جامعه راحت‌طلب هستند و دشمن را حس نمی‌کنند و همراه و همزبان دشمن می‌شوند تا بتوانند ناامیدی را در جامعه بیشتر رواج دهند که می‌توان، گفت در مسیر مقاصد شوم دشمنان حرکت می‌کنند و ابزار طعمه‌ها و توطئه‌های دشمنان می‌شوند.

امام جمعه موقت سیرجان آمریکا را در مقابل ملت ایران بسیار ضعیف عنوان کرد و گفت: عوامل گوناگونی ضعف دشمن را برملا می‌کند از جمله هزینه‌های فراوانی که در همه توطئه‌ها و ترفندها، پرورش تروریست، تحریم‌ها و ترورها و جنگ و آشوب داشتند و شکست خوردند اما امروز آنقدر به بن‌بست رسیدند که حتی دست به دروغ و تبلیغات بی‌محتوای رسانه‌ای می‌زنند.

وی اهمیت راهپیمایی بزرگ اربعین را یادآور شد و گفت: این راهپیمایی همایش بزرگ شیعه و نشانه وحدت و ایستادگی در مقابل طاغوت است که به دنیا بفهمانیم و ثابت کنیم هرگز راه و اهداف حضرت امام حسین (ع) در مقابل دشمنان دین فراموش نخواهد شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده