ساعت: ۱۶:۱۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۸/۶ شناسه خبر: 50862

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت : اگر ظرف چند روز آینده دولت اقدام به معرفی استاندار کرمان نکند قطعا از ابزارهای قانونی خود علیه دولت استفاده خواهیم کرد .

به گزارش “سیرجان خبر” شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی ضمن گلایه از دولت به دلیل عدم انتخاب استاندار کرمان اظهار داشت : روز گذشته جمع نمایندگان استان کرمان با جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری ، واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور و امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور دیدار داشتند و گلایه مردم کرمان را به آن ها ابلاغ کردند .

وی گفت : به آن ها متذکر شدیم که ما اکنون چوپان دروغگو شده ایم و دولت هر هفته برای انتخاب استاندار کرمان قول می دهد و به آن عمل نمی کند.

نماینده مجلس شورای اسلامی افزود : در این دیدار مقرر شد در اولین جلسه دولت بعد از اربعین حسینی استاندار کرمان انتخاب می شود و دولت به این مسائل و مشکلات پایان می دهد .

حسن پور خاطر نشان کرد : عدم انتخاب استاندار کرمان و بلاتکلیفی ها در استان باعث شده برخی از ادارات کل استان هیچ گونه اقدامی در جهت رفع مسائل و مشکلات مردم انجام ندهند و این روند دقیقا این مطلب را تداعی می کند که ادارات با روزمرگی اداره می شوند .

وی توضیح داد : ما امیدواریم با انتخاب استاندار کرمان سرعت بیشتری به امور اصلی و زیر بنایی استان داده شود و از آن جایی که در ماههای پایانی سال به سر می بریم که فصل بودجه است.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد : استانی با پتانسیل های کرمان کمتر در کشور وجود دارد لذا بایستی از این ظرفیت ارزشمند و نعمت های خدادادی در استان بیشتر حراست شود تا آرامش و آسایش مردم صورت پذیرد.

حسن پور در پایان گفت : چنان چه ظرف چند روز آینده دولت اقدام به معرفی استاندار کرمان نکند قطعا از ابزارهای قانونی خود علیه دولت استفاده خواهیم کرد .

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده