ساعت: ۱۵:۲۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ شناسه خبر: 50945

امام جمعه شهرستان سیرجان گفت:طبق فرمایشات مقام معظم رهبری روزگار روزگار نابودی و افول آمریکا و عزت اقتدار جمهوری اسلامی است .

به گزارش”سیرجان خبر”امام جمعه شهرستان سیرجان در سخنرانی مراسم ۱۳آبان که باحضور پرشور دانش آموزان در حسینیه امام خمینی برگزار شد گفت:چرا می گوییم مرگ بر آمریکا در ۴آیه از قرآن کریم به ما دستور داده که ما بگوئیم مرگ بر آمریکا آیه اول سوره ذاریات آیه ۱۰ که می گوید مرگ بر دروغ گویان آیا آمریکا جزو دروغگویان نیست و بد عهدی نکرده است پس ما با هم یک صدا مرگ بر آمریکا فریاد می زنیم
حسینی ادامه داد:دومین آیه ای که در قرآن آمده است سوره عبس آیه ۱۷ است که خداوند می فرماید مرگ بر انسان های کافر و ناسپاس و سرکش آیا آمریکا سرکشی نمی کند آیا آمریکا کفران نعمت نمی کند پس باید بگوئیم مرگ بر آمریکا در سوره بروج آیه ۴خداوند می فرماید مرگ بر انسان های شکنجه گر و صاحب گودال آتش و آمریکا تا به الان چقدر جنایت کرده و زور گفته است پس می گوییم مرگ بر آمریکا.
حسینی افزود: در آیه مدثر آیه ۱۹و۲۰ آمده که مرگ بر او باد چگونه برا مبارزه باهم مطلب را آماده کرد آمریکا اتاق فکر برای نابودی کشورهای اسلامی تشکیل داده است

امام جمعه شهرستان سیرجان در پایان اظهارداشت:طبق فرمایشات مقام معظم رهبری روزگار روزگار نابودی و افول آمریکا و عزت اقتدار جمهوری اسلامی است .

رئیس آموزش پرورش سیرجان در ادامه این مراسم گفت:استکبار و استعمار به کشور ما و کشور های اسلامی چشم طمع داشته اند و امروز استکبار جهانی و دشمنان را باید خوب بشناسیم و امروزه استکبار جهانی با چهره های متفاوت ظاهر می شود.
محیاپور درادامه افزود:روزی استکبار جهانی اموال ما را میخورد و چیزی ناچیزی برای ما می گذاشت و امروزه با تمام توان می کوشیم تا پوز استکبار را بر زمین بزنیم و کشورمان را به اهداف والا خود برسانیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده