ساعت: ۱۲:۲۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ شناسه خبر: 51095

تیم فوتبال گل گهر سیرجان در دیداری خارج از خانه مقابل شهرداری تبریز متوقف شد تا از رسیدن به صدر جدول در هفته ای که مس مساوی کرده بود، باز بماند.

به گزارش “سیرجان خبر” به نقل از تیتر ورزشی،در چارچوب هفته سیزدهم رقابت های لیگ یک تیم شهرداری تبریز میزبان گل گهر سیرجان بود که این مسابقه در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

در این مسابقه تیم میزبان بهتر بازی را شروع کرد و در دقیقه ۱۰ موفق شد توسط امیرحسین طاهونی به گل برتری برسد تا با پیروزی به رختکن برود؛ در نیمه دوم اما ده نفره شدن تیم میزبان، سبب شد تا شاگردان وینگو بگوویچ بر بازی مسلط شوند و در دقیقه ۵۹ پیمان رنجبری آقای گل لیگ یک موفق شد، یازدهمین گل خود را ثبت کند تا بازی را به تساوی بکشاند.

برگزاری این بازی در چمن مصنوعی زمین اختصاصی شهرداری تبریز روی کیفیت بازی تاثیر گذاشته بود و کار را برای بازیکنان سخت کرده بود.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل بود؛

شهرداری تبریز: وحید مهدیخانی – مهدی قریشی – مهدی رستم زاده – مهدی حسین زاده – رسول پیرزاده – بابک نوین – جعفر برزگر – فرشاد بیابانی – امیرحسین طاحونی – حسین قره داغی – محمدرضا زینال خیری

گل گهر: مهرداد بشاگردی – بهمن کامل – علیرضا زندوی – امین پورعلی – علی قربانخانی – علیرضا ابراهیمی – محسن آذرباد – محمدامین درویشی – حمید گلزاری – پیمان رنجبری – مهرداد آوخ

گل گهر با کسب این پیروزی می توانست با توجه به توقف روز گذشته مس کرمان برابر ملوان بندرانزلی، این تیم را به صدر بفرستد ولی آنها با یک امتیاز از زمین مسابقه خارج شدند تا شاهین شهرداری بوشهر که در دیدار همزمان با یک گل قشقایی را شکست داده بود، با ۲۳ امتیاز به صدر برسد و شاگردان بگوویچ که ۲۲ امتیازی شدند، باید چشم به هفته های آتی داشته باشند و شهرداری تبریز هم با این تساوی ۱۳ امتیازی شد و در رتبه دهم جدول ۱۶ تیمی مسابقات قرار گرفت.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده