ساعت: ۱۰:۰۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۱ شناسه خبر: 51107

فرمانده انتظامی سیرجان از انهدام باند سرقت قطعات و محتویات خودرو در سیرجان خبر داد و گفت : این متهمان به ۲۵ فقره سرقت قطعات خودرو اعتراف کردند.

به گزارش“سیرجان خبر”فرمانده انتظامی سیرجان از انهدام باند سرقت قطعات و محتویات خودرو در سیرجان خبر داد و گفت : این متهمان به ۲۵ فقره سرقت قطعات خودرو اعتراف کردند.

 محمد رضا ایران نژاد در تشریح این خبر اظهار داشت : در راستای اجرای طرح مبارزه با سرقت قطعات و محتویات خودرو و تشدید مقابله با وقوع سرقت و برخورد با سارقان، ماموران پلیس آگاهی سیرجان حین گشت زنی در سطح شهر، نیمه های شب موفق شدند دو نفر از سارقان سابقه دار را هنگام سرقت قطعات خودرویی دستگیر کنند. 

وی افزود: با انتقال این متهمان به سرقت به پلیس آگاهی و انجام تحقیقات لازم، سارقان دو نفر از همدستانش را لو دادند که طی چندین عملیات همگی دستگیر شدند .
ایران نژاد ادامه داد : در بازجویی های بعمل آمده از این متهمان به سرقت ، آنها به ۲۵ فقره سرقت وسایل و قطعات خودرو اعتراف کردند و محل اختفای وسایل مسروقه را لو دادند که در اقدامی وسایل مسروقه که شامل پخش خودرو ،بلند گو ، فلش مموری و موبایل کشف و به مالباختگان تحویل داده شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان در پایان با اعلام اینکه متهمان از طریق دادسرا روانه زندان شدند خاطرنشان کرد : این سارقان همگی به شیشه اعتیاد دارند وجهت تهیه هزینه مصرف مواد اعتیادآور شیشه ،شبانه با انتخاب خودروهای که در نقاط خلوت و خارج از پارکینگ پارک شده و فاقد ایمنی مناسب بودند دستبرد می زدند .

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده