ساعت: ۱۹:۵۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ شناسه خبر: 51217

همزمان با روز نیروی دریایی، امروز آیین گرامیداشت نیروی دریایی با حضور یگان های نظامی و انتظامی در مرکز آموزش شهدای دریایی سیرجان برگزار شد.

به گزارش “سیرجان خبر” همزمان با روز نیروی دریایی، امروز آیین گرامیداشت نیروی دریایی در مرکز آموزش شهدای دریایی سیرجان برگزار شد، این مراسم که با برنامه‌های فرهنگی و ادای احترام به مرقد دو شهید گمنام در این مرکز، تجلیل از خانواده شهدا و تجلیل از درجه‌داران و ناویان برتر رتبه‌های فرهنگی، تلاش و کوشش همراه بود.

فرمانده مرکز آمادگاه پشتیبانی نیروی دریایی در سخنانی آمادگی نیروهای مسلح و تامین امنیت کشور را از شاخصه‌های پیشرفت و اقتدار نظام اسلامی عنوان کرد و افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران همواره پشتیبان نیروهای مسلح هستند و این اصل موجب اقتدار و امنیت شده است و نیروهای مسلح هم خود را از مردم می‌دانند.

 

دریادار دوم افشین اسکندرزاده گفت: نیروی دریایی با اقتدار کامل و تحت امر فرماندهی کل قوا حافظ امنیت و اقتدار دریایی کشور است و هرجا منافع ملت ایران و نظام اسلامی وجود دارد حضور داشته و اقتدار و قدرت خود را به کشورهای جهان نشان داده است.

وی آمادگی مردم و به ویژه جوانان در دفاع از نظام اسلامی را جزو سرمایه‌های بزرگ انقلاب اسلامی دانست و بیان داشت: همه جهان به اقتدار نظامی ما اذعان دارند و اگر روزی حمله نظامی را تهدیدی برای ملت ایران می‌دانستند اما امروز این فکر وجود ندارد و همه می‌دانند که قدرت برتر نظامی در منطقه از نظام اسلامی است.

در پایان مراسم گرامیداشت نیروی دریایی یگان‌های نمونه دو مرکز آموزش و پشتیبانی و همچنین نیروهای مسلح رژه رفتند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده