ساعت: ۱۳:۵۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ شناسه خبر: 51330

کارگروه رفع موانع تولید شهرستان سیرجان در محل دفتر فرماندار سیرجان با حضور جمعی از معاونان مدیر کل استان ، سرپرستان شعب بانک های استان و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد.

به گزارش “سیرجان خبر” فرماندار سیرجان گفت: جلسه امروز ابتدا با حضور کلیه مدیران استانی و شهرستانی مرتبط با کارگروه رفع موانع تولید برگزار شد و مشکلات این حوزه بررسی شد و سپس در کارگروه های تخصصی جداگانه ای ، مشکلات سرمایه گذاران به تفکیک حوزه ها با حضور خودشان بررسی و تصمیم های لازم اتخاذ شد.

دکتر مکی آبادی در ادامه افزود: امروز مشکل بیش از ۱۰۰ نفر از سرمایه گذاران که دربحث تسهیلات بانکی ، استعلام و همچنین مجوز های لازم از دستگاه های اجرایی شهرستان بصورت موردی بررسی و با حضور خود سرمایه گذار تصمیمات اساسی برای حل آنها اتخاذ شد.

وی تصریح کرد : با توجه به اینکه درصد تحقق اشتغال تا به امروز به رقم ۱۹۶ درصد رسیده است ، سعی داریم تا پایان سال یک رکورد خارق العاده در سطح کشور ثبت کنیم به همین منظور و با تاکید نماینده محترم مردم در مجلس مقرر شد تا پایان سال هر ۱۵ روز یک بار این کارگروه با حضور تمام اعضای آن تشکیل گردد تا با رفع مشکلات موانع تولید گام های خوبی در جهت تحقق اشتغال برداشته شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده