ساعت: ۱۴:۴۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ شناسه خبر: 51735

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس ‌با بیان اینکه نتوانستیم حتی ۱۰ درصد ظرفیت‌های استان کرمان را به دنیا معرفی کنیم گفت: ‌استان کرمان بهشتی برای سرمایه‌گذاری در همه زمینه‌ها‌ست.

به گزارش “سیرجان خبر” شهباز حسن‌پور در همایش بزرگداشت روز صادرات استان کرمان که با حضور استاندار کرمان، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و سفرای کشورهای خارجی در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان برگزار شد اظهار داشت: بر اساس ضرورتی که احساس شد در مجلس قانونی مصوب شد که وزارت امور خارجه در کنار ارتباطات دیپلماسی معاونت اقتصادی هم ایجاد کند.
وی با بیان اینکه مجلس و دولت به این جمع‌بندی رسیدند که هر چه دارند در خدمت مجاهدین جنگ اقتصادی مانند صادرکنندگان قرار دهند عنوان کرد: متاسفانه تاکنون روی برندسازی در ایران کار نشده است.
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شرکت‌ها و محصولات بسیار باکیفیتی در استان کرمان و کشور داریم اما روی معرفی برند این شرکت‌ها و محصولات خوب عمل نکردیم گفت: ۲۵ درصد مرکبات کشور و ۸۰ درصد مس کشور در استان کرمان تولید می‌شود.
وی با بیان اینکه متاسفانه نتوانستیم حتی ۱۰ درصد ظرفیت‌های استان کرمان را به دنیا معرفی کنیم افزود: در بحث فولاد آمادگی داریم اکثر نیازهای منطقه را فراهم کنیم و استان کرمان بهشتی برای سرمایه‌گذاری در همه زمینه‌ها است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده