ساعت: ۲۰:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ شناسه خبر: 51745

تیم گل گهر سیرجان صدرنشین جدول رده بندی مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور در هفته بیست ویکم این رقابتها برابر میزبان خود خونه به خونه مازندران با تساوی یک بریک متوقف شد.

به گزارش”سیرجان خبر” دیدار دو تیم خونه به خونه مازندران و گل گهر سیرجان در چارچوب هفته بیست ویکم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور عصر پنج شنبه در ورزشگاه شهدای شهرستان سیمرغ برگزار شد و در نهایت دو تیم پس از ۹۰ دقیقه تلاش به تساوی یک بریک رضایت دادند.
برای تیم خونه به خونه  دراین دیدار که بازی را هجومی آغاز کرده بود، ” محمود مطلق زاده” در دقیقه ۸۲ تیم میزبان را با یک شوت سرکش وتماشایی پیش انداخت تا نوید پیروزی را برای شاگردان ” اکبرمیثاقیان” در نیمکت بابلی ها به همراه داشته باشد.
درحالی که شادی خونه به خونه ای ها پس از گل تمام نشده بود، روی تعلل مدافعان این تیم، سیرجانی ها با یک ضدحمله تند وتیز به سمت دروازه تیم میزبان تیم ” حمید گلزاری ” با یک شوت توپ را روانه دروازه خونه به خونه کرد را بازگشت خوبی سیرجانی ها به مسابقه داشته باشند.
با وجود تلاش دو تیم برای تغییر نتیجه، بی اثر بود ودرنهایت خونه به خونه با کسب یک امتیاز این مسابقه از قعرجدول فاصله گرفت وگل گهرسیرجان نیز درصدرجدول باقی ماند.
تا پایان هفته بیست ویکم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور تیم گل گهر سیرجان با کسب ۴۰  در صدر جدول و خونه به خونه مازندران هم با کسب ۱۵ امتیاز در رده چهاردهم جدول رده بندی این مسابقات باقی ماندند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده