ساعت: ۱۶:۴۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ شناسه خبر: 51840

امام جمعه سیرجان گفت: ۲۲ بهمن روز ادای وظیفه و خروش و فریاد علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی است و مردم با حضور گسترده خود دشمنان را مایوس کرده و از اقتدار و عزت خود دفاع می کنند. 

به گزارش “سیرجان خبر” امام جمعه سیرجان در خطبه های نمازجمعه این هفته با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود: جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن به کوری چشم دشمنان باشکوه برگزار می شود و همه می دانیم ۴۰ سال خودباوری، استقلال، پیشرفت و عزت، خودکفایی، ایستادگی و در برابر دشمنان نه گفتن را پشت سرگذاشتیم و در این روز به آمریکا و اروپا اعلام می کنیم به شما هیچ امیدی و نیازی نداریم و بر توانایی و استقلال خود تکیه می کنیم. 

حجت الاسلام سید محمود حسینی گفت: ۲۲ بهمن روز ادای وظیفه و خروش و فریاد علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی است و مردم با حضور گسترده خود دشمنان را مایوس کرده و از اقتدار و عزت خود دفاع می کنند. 

خطیب جمعه سیرجان با آروزی پیروزی برای مردم یمن و ونزوئلا سیاست ها و جنایات آمریکا را در آدم کشی و بحران و ظلم محکوم کرد و اتحاد و ایستادگی در مقابل آنان را تنها راه پیروزی دانست. 

وی تشکیل دولت لبنان را تبریک گفت و بر همبستگی و مقاومت و ایستادگی در برابر آمریکا و صهیونیست ها تاکید کرد و یادآور عملیات وافجر هشت شد و یاد و خاطره شهداء را گرامی داشت. 


لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده