ساعت: ۱۵:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۲/۸ شناسه خبر: 52077

در جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت سیرجان که در محل ساختمان این مجمع برگزار شد پیگیری راه اندازی فیزیوتراپی بخش پاریز در دستور کار قرار گرفت و مقرر شد به زودی این بخش درمانی در شهر پاریز فعالیت خود را آغاز کند.

به گزارش”سیرجان خبر”در جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت سیرجان که در محل ساختمان این مجمع برگزار شد پیگیری راه اندازی فیزیوتراپی بخش پاریز در دستور کار قرار گرفت و مقرر شد به زودی این بخش درمانی در شهر پاریز فعالیت خود را آغاز کند.
مدیر عامل مجمع خیرین سلامت سیرجان گفت : این بخش با همکاری مجمع و یکی از خیرین پاریز و با همکاری یکی ازمتصدیان متخصص در بخش فیزیو تراپی فعالیت خود را آغاز می کند که دستگاههای مورد نیاز و مکان ارائه خدمات هم آماده است.
یدالله قربانی افزود: با همراهی مردم و خیرین در سال جاری بخش ضایع نخاعی شهر زید آباد و طرح توسعه آزمایشگاه این شهر نیز در حال انجام ودر ابتدای سال جدید فعالیت خواد را آغاز می کنند.
وی با اشاره به ضرورت همکاری خیرین در بخش سلامت و همکاری های لازم از سوی شبکه بهداشت و درمان و دانشکده علوم پزشکی سیرجان افزود : تجهیزات سونوگرافی درمانگاه نجف شهر نیزآماده تحویل به این مرکز درمانی است.
دراین جلسه بر احیا ، استحکام و ساخت خانه مرحوم دکتر صادقی به عنوان تاکید شد و مقرر شد براساس هماهنگی با شرکت توسعه آهن و فولاد این خانه نیز به عنوان یک مرکز درمانی ساخته شود .

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده