ساعت: ۱۸:۴۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ شناسه خبر: 52129

ششمین دوره مسابقات آزاد بین المللی شطرنج جام کارون گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دوم تا هشتم اسفند ماه در اهواز برگزار شد..

به گزارش سرویس ورزشی “سیرجان خبر”ششمین دوره مسابقات آزاد بین المللی شطرنج جام کارون گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دوم تا هشتم اسفند ماه در اهواز برگزار شد..

این مسابقات با حضور ۳۴۴ شرکت کننده از ۱۸ کشور دنیا و در سه جدول انجام شد که سید آرمین ناصر علوی، نوجوان آینده دار سیرجانی به عنوان تنها نماینده استان کرمان در این رقابت ها با درخشش بی نظیر خود شگفتی ساز شد.

حضور سید آرمین ناصر علوی در جدول اساتید مسابقات بین المللی جام کارون با افزایش ۱۱۲ واحدی ریتینگ و عملکرد ریتینگ معادل ۲۱۷۴ همراه بود.

از نتایج درخشان این نوجوان مستعد سیرجانی می توان به تساوی در برابر استاد بزرگ گرجستان، تساوی در برابر استاد بین المللی با ریتینگ ۲۴۲۴ از کشور اتریش و نیز تساوی در برابر استاد بین المللی بانوان از فرانسه، همچنین
برد ارزشمند او در برابر استاد بین المللی بانوان از کشور ارمنستان اشاره کرد.

سید آرمین ناصر علوی همچنین موفق شد در برابر شطرنج باز با تجربه گیلانی با ریتینگ ۲۱۸۴ به پیروزی دست یابد تا خود را به عنوان پدیده این رقابت ها مطرح کند و با عملکرد قابل توجه خود برای ورزش شطرنج شهرستان سیرجان تاریخ سازی کند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده