ساعت: ۰۹:۴۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ شناسه خبر: 52209

در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر دو تیم صدر جدولی و انتهای جدولی گل گهر سیرجان و کارون اروند در خرمشهر به مصاف هم رفتند که این مصاف در پایان نه برای شاگردان وینکو و نه برای شاگردان هومن افاضلی، رضایت بخش نبود.

به گزارش سرویس ورزشی “سیرجان خبر”روز گذشته در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر دو تیم صدر جدولی و انتهای جدولی گل گهر سیرجان و کارون اروند در خرمشهر به مصاف هم رفتند که این مصاف در پایان نه برای شاگردان وینکو و نه برای شاگردان هومن افاضلی، رضایت بخش نبود.

وینکو بگوویچ و شاگردانش طی شش بازی اخیر و پس از پیروزی مقابل نود ارومیه که در تاریخ ۴ بهمن ماه یعنی بیشتر از یک ماه قبل ثبت شده، ۵ تساوی و یک شکست سنگین مقابل مس رفسنجان را به دست آورده؛ آنها البته باید مدیون تیم های پایین تر از خود هم باشند که هرچند فاصله خوب ایجاد شده با گل گهر را کم کردند ولی هنوز نتوانسته اند از این تیم سبقت بگیرند.
گل گهرسیرجان حالا و پس از انجام ۲۴ بازی، ۴۴ امتیاز کسب کرده ولی یک تیم ۴۳ امتیازی یعنی شاهین شهرداری بوشهر با عبدالله ویسی را پشت سر خود می بیند و چهار تیم ۳۸ امتیازی هم پشت سر آنها هستند تا در صورت ادامه همین روند، جای این تیم را در صدر جدول بگیرند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده